Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın

+2
noyn
yupa
6 posters

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın

Mesaj  Misafir Ptsi Şub. 25, 2008 5:32 pm

reserved

Misafir
Misafir

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Geri: Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın

Mesaj  yupa Salı Şub. 26, 2008 11:48 am

alt charımın kara key q leri icin basfurmak istiom ama hane herkesin main charları yapmamısken hos olmıcak o yüsden hane bi kapıya not yasamda olmassada sorun degil Very Happy:D
yupa
yupa
Class Lider
Class Lider

Class : war
Talent : prot/furry
Irk : greenpower
Raid Puanı :
Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Right_bar_bleue

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Mana Tombsta ekstra bossu "Yor" summonu

Mesaj  Misafir Çarş. Şub. 27, 2008 3:17 am

Mana Tombs Heroic te 4. boss u sommonlamak için özel bir anahtar ve consortium exalted gereklidir. Bu anahtarı yapabilmek için ise eth. prison key gereklidir. Whordess e Eth. Prison key toplamakta yardımcı olabilecek boş vakti olan 70 ler olur ise partime katılmalarını rica ederim. Blade edge de birlikte consortium repi verecek mobları keseceğiz, eğer prison key düşer ise ben needleyerek 5 tanesi için bir adet anahtar yapabilme "şansına" kavuşacağım. Bu arada biraz da mavi bop çıkacaktır. Böylece Mana tombs a yapılan guild heroic partileri (tabii whordess partide ise,veya son bossu kestikten sonra partiye alırlar ise) hem herkes 1 ekstra heroic badge kazanabilecek, hemde Yor isimli bu ekstra bosstan düşen epic yüzükleri alma şansına kavuşacaklardır.

queen Yardım eden arkadaşlara teşekkürler. Anahtar halloldu, Yor summonu için MT Heroicte son bosstan sonra partiye alınmam yeterli.

En son Whordess tarafından C.tesi Mart 01, 2008 7:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Geri: Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın

Mesaj  noyn Çarş. Şub. 27, 2008 1:33 pm

mana tombs yor summ q tı ıcın ne zaman ıhtıyacınız olursa ben yardıma hazırım ayrıca manatombs dungeon cons rep verdıgını dusunursek guılddekı jw olan arkadaslarımızın da sıze yardımcı olmakta cok ısteklı olacaklarıma emınım (mustı bu sana bı gonderme Laughing )

bu arada ıso senın kara key q kerınıde yapmak ıcın herzaman gelırım just ınv me

noyn
Class Lider
Class Lider

Class : druid
Talent : feral
Irk : tauren
Raid Puanı :
Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Right_bar_bleue

Mesaj  madeni Çarş. Şub. 27, 2008 2:07 pm

ben yupanın kara key lerıne gelmem sızde gıdemezsınız adam da war cunkı Razz

ama ogrımd ıcın ınv atabılırsınız Smile

noyan abıcım artık bıktım su ıtem olayı benı cıdden bunalttı herseyde bır hayır wardır gercı mec tekı sılahın dusmemesı bır acıdan ıı oldu cunkı dussede ıs yapamıycaktı spell dmg ı yok en ıı enc te 40 spell dmg werıyor we sonucta prot pala ıcın anlamsız Sad

cıdden ıı bır tank olabılıyor pala lar ama gear ıcın cok acı cektırıyor su bılızz onları kınım kınım kınıyorum bu saka degıl cıdden kınıyorum bılızı.

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  Taykhanus Perş. Şub. 28, 2008 8:02 am

benide çağırabilirsin yupa yan character in kara questleri için elimden geleni yaparım.
Taykhanus
Taykhanus
Honored
Honored

Class : Warlock
Talent : affli:41/7/13
Irk : Undead
Raid Puanı :

Mesaj  koroglu Perş. Şub. 28, 2008 10:52 am

kara anahtarı almaya sl ye giderken bana da wisp atın. ben kara key aldım ama iki questim var orada. onları yaparım.
koroglu
koroglu
Honored
Honored

Class : Hunter
Talent : MM
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Scryers grup questleri

Mesaj  Taykhanus C.tesi Mart 01, 2008 3:50 pm

arkadaşlar benim scryers için grup questlerim var 3 ve 5 kişilik yardım ederseniz sevinirim.
questler:quest yeri netherstrom,isimleri 3 kişilik:shutting down manaforge ara/5 kişilik:turning point.
Taykhanus
Taykhanus
Honored
Honored

Class : Warlock
Talent : affli:41/7/13
Irk : Undead
Raid Puanı :

Lütfen quest, instance, taleplerinizi bu başlığa yazın Empty Turning point(scryer)

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Salı Nis. 08, 2008 9:30 am

5 kişilik netherstormda bi quest yardım etcek ark aranıyor
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Class : shaman/rogue
Talent : resto/combar
Irk : tauren/undead
Raid Puanı :

- Similar topics