Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

class liderler hakkında

class liderler hakkında Empty class liderler hakkında

Mesaj  abuzer Cuma Şub. 29, 2008 8:14 am

guild deki savil nickli arkadaşımıza ben üzerine hangi itemları alması gerektiği ve nasıl bir yol izleyeceği konusunda bazı tavsiyelerde bulunmuştum hatta class lider olarak ondan günlük 5k honor alması gerektiği ve topladığı honorlar ile 25k hp ile alınan healing mace i almasını söylemiştim, az önce guild chatte gördüm ki 9k honor harcayıp hatta sıkılıyorum honor kasmaktan deyip şu anda alması şart olmayan off-hand almış. Kendisiyle defalarca konuştum.
Tailoring olarak kendisine dikeceği seti nasıl dikmesi gerektiğini, lazım olan primalleri gidip farmlaması gereken yerleri de gösterdim. Hatta yardım teklifinde de bulundum. Hatta ben ona şimdilik holy olma, shadow olarak kal, shadow olarak daha rahat ve daha hızlı farm yaparsın şeklinde konuştum o da tamam demişti.
Bugün görüyorum ki, daha itemlarını tamamlamadan, hatta 1k bile bonus heal i olmadan holy olmuş durumda ve pvp kasmayı bırakmış durumda.
Hatırlıyormusunuz paladin arkadaşlar madeni ve alone ne kadar çok pvp kasmıştı. Haftalarını almıştı pvp ve asıl sıkılmayı hakedenler onlardı.
Elbette ki o mace olmadan da iyi bi healer olmak mümkün ancak ulaşılabilmesi mümkün bir nokta varken ben sıkıldım demek en azından class lider olarak bana haksızlık olmasa bile hiç sıkılmadan pvp yapıp healing setlerini tamamlayan paladinlere yapılmış haksızlık olur diye düşünüyorum.
Bu noktada yardıma ihtiyacım var, yani o arkadaşa ben yanlış yapmışsın, seni raidlerde istemiyorum, işi bilmiyorsun, gibi olumsuz yaklaşmak yerine sizlerinde belki telkinine ihtiyacı vardır diye düşünüyorum. Bu noktada diğer class liderlerden yardım istiyorum. Bu arkadaşı bi healer olarak kazanalım. Ben tek başıma belkide yeterli olamıyorum o kadar defalarca anlatmama rağmen ya anlamak istemiyor, ha hu deyip geçiştiriyor ya da kafasına göre takılıyor.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
class liderler hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100class liderler hakkında Right_bar_bleue

class liderler hakkında Empty Geri: class liderler hakkında

Mesaj  Misafir C.tesi Mart 01, 2008 2:33 am

Valla abu savil zaten ilk olarak bana geldi daha 60 küsurken. Su falan da yaptığımdan genelde benle konuşuyor her gun. Telkinlerimi ileteceğim ama şu var class lideri sadece tavsiye verir, raid e katılım şartları bellidir bunu yapan katılır yapamayan katılamaz , bu arada yazık olan class liderinin zamanına olur ki bu risk her zaman var maalesef.

Dediğim gibi konuşacağım.

Misafir
Misafir

- Similar topics