Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

25 likler için Eksiklerimiz

25 likler için Eksiklerimiz Empty 25 likler için Eksiklerimiz

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 05, 2008 7:11 am

Tank : 5 tankımız var, en son aramıza katılan arkadaşla birlikte 6 oldu. Ancak onun tam durumunu bilmiyorum sanırım raidlere hazırlık için biraz zaman geçmesi lazım. Tek tek incelersek gear olarak aşağı yukarı hepsi gruul a hazır durumda, ancak başıbozuk un okul durumu dolayısıyla gelememesi bu sayıyı otomatik 4 e düşürüyor ve böylece yedeksiz kalıyoruz. Bu durumda 1 tanesi muhakkak prot paladin olmak kaydıyla 2 adet daha tank (tercihen yupa ayarında bir prot warrior) ihtiyacımız vardır.

Healer : Yeni katılan arkadaşlarımız Sudden ve Shamazing ile birlikte sayımız 7 ye çıktı. Ancak Gruul için biraz daha üst baş toparlamaları gerek. Hazır olan 5 healerımızdan 3 ü priest 2 si paladin. Paladinler yedeksiz, 25 liklere tam hazır resto shamanımız ve druid imiz ise maalesef yok. Bu bağlamda shamazing ve sudden ın da yetiştiğini göz önüne alarak en azından ilk etapta 1 resto shaman, olursa 1 resto druid ve mutlaka 1 holy paladin e daha ihtiyaç vardır. Yedek olması ve 25 liklerdeki işlevi açısından gelecek fazladan 1 resto shaman a daha hayır demek mümkün değildir.

DPS :
Dps için söylenecek fazla bir şey yok. Yeni yetişen arkadaşların da çoğu DPS alım yapılırsa, kadroyu doldurmak ve yedek açısından iyi olur. Ancak şöyle bir baktım da ausar ın oyunu geçici olarak bırakması tostis in account u ile ilgili problem yaşaması ile rogue olarak sadece katil kalmış. Rogue - hunter - warlock ihtiyaç sırasıdır.

Aklıma gelenler bunlar, ialveler oldukça guncellerim.

En son Luthien tarafından Çarş. Mart 05, 2008 8:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

25 likler için Eksiklerimiz Empty Geri: 25 likler için Eksiklerimiz

Mesaj  katil Çarş. Mart 05, 2008 7:32 am

berd ihtiyac olursa grula girmek istedigini soyledi bana
ayrıca luth o yeni kurulan guilde giren arkadasların vardıya reuniondan, benim tahminim o guildde yakın zamanda sorunlar basgosterip kavgalar cıkıcaktır, guilddekilere bakınca ve gecmisi biraz anınca her an kufurler tartısmalar havada ucusabilecek bir guild var karsımızda o arkadaslarla yakın iliskide olursan problem cıktıgında sahip cıkalım arkadaslara aralarında saglam oyuncular var, bu guild kurma girisimleride bosa cıkarsa baska guild kuramazlar sanırım eski guildlerinede donusleri zor olur bize katılmak isterlerse alırız...
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
25 likler için Eksiklerimiz Left_bar_bleue100 / 100100 / 10025 likler için Eksiklerimiz Right_bar_bleue

25 likler için Eksiklerimiz Empty Geri: 25 likler için Eksiklerimiz

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 05, 2008 8:53 am

Abi sana şunu sölim o kufurleri bilmemneleri hafada uçuşturanları anında koyarlar kapıya, yani adamları çok yakından tanıyorum beraber yiyip içtiğim insanlar hepsi o yüzden bu kadar emin konuşabiliyorum.

Berd gelsin tabi, berd gibi bir iki kişi daha olursa ii olur, artık gerçekten haraket zamanı geldi de geçiyor.

Misafir
Misafir

- Similar topics