Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

katılmak isteyen 5 kişinin yazıları

katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Empty katılmak isteyen 5 kişinin yazıları

Mesaj  katil Çarş. Mart 05, 2008 12:59 pm

katılmak isteyen 5 kişinin yazılarını okudunuzmu arkadaslar bu arkadaslarla birliklte 2 karazhan grubu cıkarmı acaba? grubun birini hafta sonuna kaydırsak ? abununda daha erken baslama konusnda bir talebi vardı ne dersiniz? konulara cok gec kalmadan cevap yazarsanız ii olur
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Right_bar_bleue

katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Empty Geri: katılmak isteyen 5 kişinin yazıları

Mesaj  Misafir Perş. Mart 06, 2008 6:55 am

Abi bence gelmek isteyen den cok negatif elektrik almıyorsanız alın buyursun gelsin hemen class liderine durumunu belirtsin class lider de ok versin raid lideri de bilgilensin ;

Ha baktık herif tuhaf tuhaf işler yapıyor, abuk subuk davranışları var selametle der yol verirsiniz top sizde her zaman.

Bir de sonradan düşündüm de insanların SSC TK yapıyor musunuz, Gruul yapıyormusunuz gibi sorularını da fazla yadırgamamak lazım yani onlar da belki hareket istiyor olabilirler, bu anlamda negatif bir şeyler oluşmasına gerek yok bence kafamızda.

Erken başlama konusuna gelince, ya şöle bişi var 8 den önce giremeyneleri geç gruba atalım diorum ancak bu sefer de setup ayarı kacıo dengesiz oluyor, yani ben de 7 de başlamasından yanayım ama keyfi olarak deil yani raid şekli öle olduundan yapamıyorum. Zaten bu haftaki görüntü 1 gruba doru gidio bakalım işin içinden nası cıkıcaz

Misafir
Misafir

katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Empty Geri: katılmak isteyen 5 kişinin yazıları

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 7:12 am

adamlar gelmek istiyolar foruma 4 5 tane mesaj yazdılar en son yazdıkalrından biride bu :
sonofsunRa demiş ki:kardeşim tekrar iyi akşamlar. bende bizim durumumuzu biraz daha
ayrıntılı anlatayım. biz 5 kişi bayaa bi istisnalar dışında hep beraber
online oluyoruz. zaten gerçekte de yan yana oynuyoruz. böyle bi oturup
10-12 saat sürekli online ız. tabii 10:00 civarı ile 21:00 civarı.
birimizin işi çıksa diğer 4 ümüz online oluyo. yani 10 kişilik raidler
için bize 5-6 kişi lazım. ama artık karazhan'a özel istek olmadıkça
girmeyi ben (Aetos) düşünmüyorum.(Bu forumdaki hesabı hepimiz birden
kullanıyoruz. Guilde girdikten sonra açarız hepimiz birer tane account)
tabii guildden bi istek gelirse seve seve geliriz o ayrı. bizim asıl
amacımız Zul'aman, Grull, Magteridon ve daha sonra SSC, TK gibi yerlere
TÜRK kardeşlerimizle girmek. İtalyanlarla girsek de zevkli olmuyo. zevk
alamazsam oynamanın bi anlamı yok. Heroic dungeon larda bazen hepimiz
Türk denk geliyoruz. o zaman raidlerden bile daha fazla zevk alıyorum.
her haftasonu olmasada 2 haftada bir grull yapalım ama Razz zaten eğer
siz izin verirseniz biz haftasonu online adamlardan bi raid kurup
karazhan ı basarız. burada önemli olan karazhan değil yanlız, diğer
raidler. bizim şuanki guild karazhan ı raidden bile saymıyo. 2 tane
heroic dungeon grubunu topla çok rahat karazhan yapılır. gerçi bütün
bunları sende biliyorsun ama anla işte biz grull, zulaman falan
istiyoruz. Tekrar söylüyorum... istek gelirse ona da geliriz tabii ki.
raid saatlerine herkesin ortak karar vermesi çok güzel birşey. zaten
imkanımız olsa bizde akşam gireriz. akşam online olma şansımız sadece
tatillerde oluyo. wowda asıl ortam akşam başlıyo. armory den baktım
sizin guilde, karazhan ın daha farmlanması gerekiyo kanımca. çok sağlam
healerlarınız varmış onu da demeden edemicem Razz

ŞÖYLE TOPARLAYIP TEKRAR YAZAYIM: HAFTASONU KARAZHAN HARİÇ RAİD YAPMA ŞANSIMIZ VARSA KARAKTERLERDEKİ HONOR VE ARENA PUANLARINI HARCAYIP GELİYORUZ.MUHTEMELEN PAZAR GÜNÜ ORDAYIZ (EN AZINDAN BİRKAÇIMIZ).BENDE (AETOS) TÜRK KARDEŞLERİMLE BİRLİKTE OYNAMAYA SABIRSIZLANIYORUM...

son olarak birşey sorcam. server değiştirince badge ler yok olmuyo dimi?? 80 tane badge im varda Razz 2.4 patch i ile chest alacam.

buna ben nasıl ceva vereyim sizin kafanızdakilerle sekillenecek bir konu bu artık bu adamalrın guild gelip gelmemesi konusudna kendilerinin karar vermeleri lazım ona gorede sizin yonlendirmeniz lazım siz cevap vermezseniz en son mesajın altına yazarlar kardesim hem foruma ilan veriyonuz hemde gelmek isteyenleri takmıyonuz diye
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :
katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100katılmak isteyen 5 kişinin  yazıları Right_bar_bleue

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 7:17 am

------------
Seninle ilgili bilmemizi istediğin konu varmı?:
Evet. maalesef yatılı okuyoruz. sadece haftasonları 10:00-21:00 arası online olabiliyoruz. ama bu süre arası online ız. merak etmeyin.
haftasonları Grull ve Zul'aman daha sonra da SSC-TK artık nereye girebilirsek. Ama her haftasonu raid yapmamız lazım. raid yapmayacaksak pek bi anlamı yok. birimiz hepimiz hepimiz birimiz icin mantıgıyla hepimizin girmesi kaydıyla gelebiliriz.
teşekkürler.
------------
ŞÖYLE TOPARLAYIP TEKRAR YAZAYIM: HAFTASONU KARAZHAN HARİÇ RAİD YAPMA ŞANSIMIZ VARSA KARAKTERLERDEKİ HONOR VE ARENA PUANLARINI HARCAYIP GELİYORUZ.MUHTEMELEN PAZAR GÜNÜ ORDAYIZ (EN AZINDAN BİRKAÇIMIZ).BENDE (AETOS) TÜRK KARDEŞLERİMLE BİRLİKTE OYNAMAYA SABIRSIZLANIYORUM...
-----------------
arkadaşlar ben aetos. maşallah heryere elimizi attık daha guilde girmeden bir şey sormak istiyorum. eğer sizin için uygunsa haftasonu 10:00 ile 21:00 arası raid saati olabilir mi? biz sadece o saatte online olabiliyoruz da siz hafta içi kafanıza göre takılırsınız bizde haftasonu eğer bizimle takılmak isteyen varsa onlarla raid yaparız. tabiii yönetimden izin çıkarsa. bir cumartesi ya da pazar günü gündüz saatinde kimsenin işi olduğunu düşünmüyorum. ama gelir misiniz? guildinize katılmak istiyorum a yeni gelecek arkadaşların armory linklerini yazdım oradan bizim karakterlere bakabilirsiniz. bu konuya cevap atarsanız bizde bi görüş sahibi oluruz. teşekkür ederim. eğer sizin için bu zaman diliminin sakıncası yoksa guildinize katılmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. herkese iyi eğlenceler...
----------------------
beyler ben (aetos) daha guildinize katılmadık ama vizemiz çıktı. bende birşey sormak istiyorum. biz 7 kişi guilde gelicez. 5 imiz karazhan ın bütün bosslarını kestik benim şansızlıgım, karazhandaki gördüğüm bütün tank droplarını almış olmama rağmen moroes-maiden-aran ve nightbaneden hala birer tane droplarım var. diğer arkadaşları tam olarak bilmiyorum ama onların dropları kalmamış olması lazım (aralarında en çok karazhana giren benim.ona rağmen düşmedi ) neyse biz nasip olursa pazar günü sizin server a transfer olucaz. fakat sadece haftasonları 10:00 ile 21:00 arası online olabiliyoruz. fakat bu süre arası sürekli online ız. karazhan harici herhangi bir raid e girmek istiyoruz. ancak karazhan a herhangi bir ihtiyacınız olursa geliriz tabii. DAHA ÖNCE DE YAZDIĞIM GİBİ MAALESEF Kİ SADECE HAFTASONLARI ONLİNE OLABİLİYORUZ. EĞER SİZİN İÇİN UYGUN OLURSA PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ :p
sonofsunRa
Honored
------------
4 tane mesaj yazmıslar hicbirinde cevap yok bu yazılara ben cevap verebilcek durumda degilim basvuralı 3 gun oldu tatmin edici bir cevap yazılması lazım artık bende bununla ilgili bir kac yazı yazdım onlara gore bi cevap verin kafanızdan ne geciyosa
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 7:23 am

Merhabalar
by blackrewolf Today at 10:17 am

Guildinize baktığımda sempatik neşeli ve güzel bir yere benziyor. Bunun dışında Raid durumlarınızı öğrenebilirmiyim. Hangi Raidleri yapmaktasınız. Karazhan

boyle bir mesaj daha gelmis guild basvuru kısmına abuzer idareten bir cevap vermis ama raid liderinin cevap vermesi makbuldur bu soruya
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  Misafir Perş. Mart 06, 2008 7:59 am

Tolga, ben bu topicleri cevapladım ama anlamadığım birşey var yani alımları da mı biz yapıcaz? Yani sonuçta bu işe yönetim kadrosu ok verir ve alır die düşünüorum, item ve gear ı hepimiz bilioruz, adamlardan negatif elektrik almıosan buyursun gelsin, class ihtiyac listesini öteki başlıkta yazmıştım, buna göre seçim yapılabilir.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 11:45 am

burda senin cevap yazman su yonden uygun olur :
mesela adamlara diyebilirisinki zaten 2. karazhan grubumuz saglıklı kurulamıyor guildden birkac kişide daha erken baslamak istiyoru bu tur erken baslayanlar icin karzhan raidinin birini cumartesiye veya pazara kaydırdık su saatlerde baslıyo bu raide sizde katılıcaksınız raid konusunda bir mahsur yok
veya dersinki melesef raid gunlerimizi degiştiremiyoruz gelirseniz hafta sonu muhtemlen raid kurulamayacak bosta kalıcaksınız
veya baska birsey yazarsın

onların sordugu sey boyle bir cevap istiyo guildin raid beklentilerinin nabzını en ii siz tutabileceginizden en ii cozumu siz uretip adamlara gelin veya gelmeyin diyebilirisiniz ama sizin aklınızda ne var ben tam bilemem nasıl bir lanlama yappıcanızı dogru tahmin edemem o yuzden onlara benim cevap vermem yanlıs yonlendirme olur

katil demiş ki:guilde katılmak isteyen kişiler foruma kaydolmak zorunda sanırım gormeyeniniz yoktur kaydolurken karakter adlarını da yazıyorlar bu sayfaları takip ederek inv isteyen kişinin dolandırıcı veya cok kufur eden , sizinle veya guild icinden biriyle sahsi bir kavgası tartısması vs gibi alınmasına engel durumlar var ise bu bolume (o kisinin yazdıgı mesajın altına degil bu bolume yani yonetim bolumune) konu acarak o basvuran kişi hakkında bilgi yazıp olayı anlatırsanız haberdar oluruz ve alımı durdururuz buraya herhangi bir yazı yazılmadıysa problem yok kabul edip alım icin diger sartlarda uygunsa inv edilecektir o yuzden o sayfalarıda takip ediniz...
http://lahmacun.forumotion.co.uk/yonetim-f22/guild-inv-isteyenlerle-ilgili-t148.htm

bu konunun devamına 24 saat icinde olumsuz gorus bildiren olmadıgı takdirde alınması uygun demektir zaten birebir konusma fırsatımız pek olmuyor sadece inv ederken konusma fırsatımız var genelde gelenler baska serverlardan geliyor ve terbiyesiz biriyse guild kurallarını okumus olarak geldiginden atarken vicdanımız rahat olucaktır.
inv istegi 1 gun olmus ve o konun altına birsey yazılmamıssa yonetim bolumundeki herkes inv edebilir beni beklemenize gerek yok veya cevap yazabilir kabul edildiniz diye

bu arada sunuda tekrar belirteyim raid lideri zaten yonetim bolumunun uyesidir secimlerde raid lideri diye birsey secilmeyecek direk 3 kişi yonertime secilecek ve yonetimden 2 kişi yonetimin yanında raid lideri de olacak yani raid lideriyle yonetim arasıdna statu farkı vs yok yonetim icin gecerli olan hersey raid lideri icinde gecerli
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 11:55 am

yani raidle ilgili mumkun oldugunca az sey yazmaya calısyorum ki ikilik cıkmasın yazdıgımız birseyide geri almak kolay degil sorna sizi zora sokmak istemiyorum o yuzden hangi baslıkta olursa olsun raid konularına sişzin cevap yazmanız en uygunu bence ve boylece herkes raid konusnda adresi iyice ezberlemiş olur
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

- Similar topics