Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oyungezer

oyungezer Empty oyungezer

Mesaj  katil Cuma Mart 14, 2008 4:03 pm

tanıdıgım bildigim kadarıyla onlarında kurmak istedikleri sistem bizimkine yakın bir sistem gm si offları falan art niyetli insanlar degil nerdeyse kuruldugundan beri konusup muhabbet ettigim insanlar aklımda bir senaryo var onu uygulayabilirsek kolayca entegre olup aynı zamanda bazı problemleri asamadada fayda saglayabilir diye dusunuyorum

onların en buyuk derdi derginin guildi olmaları o yuzden kendilerini her sartta her durumda biryere teslim edemezler bunu beklemek mantıklı degil zaten ama guildin kurulusundaki muhabetteleri forumlarından falan takip etmistim isim secimini yaparken illakid ergi adı olsu demediler baska isim bulşamadıkları icin dergi adını koydular

aklımdaki senaryo su bize katılsınlar 2 kademeli bir guild olusturalım ismimiz yien lahmacun secim sistemi yonetim kurallarımız vs temelde koklu bir degişiklik olmadan ufak uyarlamalar cekebiliriz 60 + ları lahmacuna inv edelim bizdeki 60 - leride oyungezere lahmacun olarak aynı zamanda oyungezer dergisinin resmi guildi olalımonlardande yonetime katılmak isteyenlerden olursa yonetim kadrosunu biraz genisletebiliriz 6 7 kişiye cıkarabiliriz veya secimde aday olun secilin diyebiliriz yani onları ezmeden entegre edip oyungezer dergisinin resmi guildi ama anlayıs ve kuralları aynı lahmacun olarajk devam edebiliriz gibi geliyo bana

boylece onalrdaki su an 11 70 bize katılmıs olacak 25 kişilik raidlere biraz daha umut dogmus olacak ve yardım konusuna biraz daha cozum saglamıs olucaz cunku yeni 70 olanlar cagalıca icin birbirlerini bulup yardımlasabilecekler gear ii arkadasalara yuklenme derdi kalamyacak

tabi buynları oyungezerle konusmadım daha ne olur tam bilmiyom ama kıvama getirebilirim sanırım onlarıda

neyse vazcaydım bosverin onlarda taviz vercek gibi durmuyolar kendileri bilirler bizimel aynı sıkıntıları yasayacakları asikar banane dimi nasıl biliyolarsa oyle yapsınlar buyuuuuuk buyuuuk guild olsuınlar biz alternatifsizken ne sıkıntılar cektik onların cok guclu alternatifleri varken bakalım bu isi nasıl basarıcaklar Smile
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
oyungezer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100oyungezer Right_bar_bleue

oyungezer Empty Geri: oyungezer

Mesaj  Misafir C.tesi Mart 15, 2008 12:58 am

Son notu okumasam az daha cevap yazcaktım uzun uzun:)

Ya Tolga boşver allaşkına, o gelcek 11 kişinin bize ne faydası olcak, muhtemelen cou daha yeni 70 oldu külfetten başka bişi olmaz ha ayrılmayı dusunen varsa onlardan buyursun gelsin doldursun forumu alalım.

Bu arada immortalmage i de class lider ve mod yapsana mage forumunda, zokarca gideli 1 ay olcak hala tek cadaloz da görünüyor diğerleri hep 2 o tek sırıtıyor baya.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil C.tesi Mart 15, 2008 2:13 pm

ok
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :
oyungezer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100oyungezer Right_bar_bleue

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 19, 2008 3:18 pm

Valla Tolga ben bu oyungezeri çok fena yapıcam söliim. allan noobları bizim gelişmekte olan charların kanına girip kendi guildlerine kaydırıolar. Bizim ark larda orda low levellar var bizle zindan yapcaklar gibi sığ bir düşünceyle balıklama dalıolar.

Ben de bunların 70 lerine salça olcam söliim hatta bi tane resto shamanları var, sanırım dergiyle de ilgisi yok ilk gördüüm yerde wisp atcam gel die bakalım nası oluomuş adam ayartmak.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Çarş. Mart 19, 2008 3:19 pm

benden bi haber bekleyin anlamaya calısayım neler oluyo diye
katil
katil
Yönetim
Yönetim