Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savil hakkında

+5
warriorc
Basibozuk
yupa
madeni
katil
9 posters

savil hakkında Empty savil hakkında

Mesaj  Misafir C.tesi Mart 15, 2008 1:31 am

Şimdi bu arkadaş 60 küsurdu ben geldiğimde. Benden 70 olana dek mutemadiyen her allan gunu ekmek su aldı, ben de biraz gazladım ii gidiosun hadi hadi diye ve hakkaten kısa sürede 70 oldu. Sonra bi tuhaf hallere girdi, class liderinin dediği yoldan gitmedi bilmemne yaptı o kadar yardım aldı maddi manevi ve ortadan kayboldu.

Derken günlerden bir gün yani dün, çıktı geldi yok primal mc leri sattım yok alt char kasıorum bilmemne dedi ve günün akşamında guilddden ayrıldı.

Class lideri arkadaşlar lütfen çizdiğiniz yoldan sapan kişilere yardım etmek şöyle dursun burada bu topic altında afişe ediniz ki kimse yardım etmesin. Eğlencesine bakıyorsa herkes ben eğlencenin alasına bakarım bu ne terbiyesizlik bu ne pervasızlıktır bu adamın olduğu hiçbir dungeon partisine de girmesin kimse sakın.

Misafir
Misafir

savil hakkında Empty Geri: savil hakkında

Mesaj  katil C.tesi Mart 15, 2008 2:27 pm

cephe almayın bence adama bırakın napıyosa yapsın cıkmasının nedeni yardımlasma falanmıs sanırım daha nasıl yardım alacaksa artık
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
savil hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100savil hakkında Right_bar_bleue

Mesaj  madeni C.tesi Mart 15, 2008 5:40 pm

katil demiş ki:cephe almayın bence adama bırakın napıyosa yapsın cıkmasının nedeni yardımlasma falanmıs sanırım daha nasıl yardım alacaksa artık

katı yapma allahaskına nasıl tawır almayın ya yaptıgı terbıyesızlıgı gormezdemı gelelım ben koraya sonuna degın katılıyorum benım oldugum terde

sawıl tayeknus ınsowarıor bulunamaz hc ıns q ıwır zıwır fark etmez bu ınsanlar ahlaksızlık yaptılar allahın gunu g chatten yardım yardım dıye agladılar mılletı kullanıp gıttıler ben senın kadar sakın we anlayıslı degılım malesef

ha dıyceksınkı madenı sende cıktın

1 ben guıldı gear ıcın kullanmadım (gear ı solo hazırladım )

2 allahın gunu g hatte bana yardım edın dıyıp ısımı halledıp ayrılmadım

kısısel sorunlarım wardı kı bunları az cok tum yonetım bılıyor

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :
savil hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100savil hakkında Right_bar_bleue

Mesaj  yupa C.tesi Mart 15, 2008 5:56 pm

ben bu olaylara oldum olası sert bakma kanısındaim kişisel olarak bakıorumda ignore liste ekleyerek ama guildde tepki vermekten yada sert davranılması gerektigini sölemekten sıkıldıgımdan artık tepki vermiorum...ve guildde herkes gereginden fazla birilerine yardım etme modunda bence bu pek akıllıca degil ki bunu daha öncede söledim lvl 45 adama her bu neaa..? dediginde cevap vermek guild chattan bunun bi yardım olmaktan cıkıp olması gerekn bisi oldugu gibi bi kanı olusuyor..işin garip tarafı sonra bunu daha sonra yapmadıgında hıı sen nie böle böle yardım etmiosun gibi komik bi tepki alıosun..sunun insanlara anlatılması lasım burası (lahmacun) hayır kurumu degil yada yetistirme yurdu guild onların lvl alması icin calısmaz yada item toplaması icin onlar item toplar lvl alır guild icin calısır guild onlar hazır oldugunda bir basamak yukarı cıkmalarını saglar ama artık bunu insanlara ''anlatmak icin chok gec oldu bile'' kanısındayım..yaram olan konu biras fasla yasdım emir komut cümlesi gibi konusmadım ama idare edin Very Happy:D
yupa
yupa
Class Lider
Class Lider

Class : war
Talent : prot/furry
Irk : greenpower
Raid Puanı :

Mesaj  Misafir Ptsi Mart 17, 2008 2:00 am

Oha inso da mı gitti yuh harbiden.

Misafir
Misafir

Mesaj  Basibozuk Ptsi Mart 17, 2008 11:46 am

Vallaha yuh gittiyse ayıp etmiş gerçekten benden binek alacağı zaman para istedi hemde ii mebla ben kendim kullanmadım verdim, raidlerin hclerin ortasından kafasını takılan herşeyi cevapladım bunların derdi yardım falan olamaz ki ben sizin kadar online olmayan biriyim ben bile onca daha nice fedakarlık yaptım bu adam için siz neler yapmıssınızdır bu adamları forumdaki üyeliktende atın sepetteki çürük elmalar ayıklansın ki diğer kalan sağlam elmalarada bulaşmasın ayıptır günahtır bunca adama vakit kaybettiriyorlar sonra kafalarına göre çekip gidiyorlar burası ne dingonun ahırımı millet kendini toplayana kadar dursun kafasına essin çıksın bu kadar karaktersizlik bu kadar bencillik bu kadar şerefsizlik olurmu arkadaş

Neyse gidene kapımız açık ben geri alınsın die oy vermiştim ama caydım artık giden defolup gitsin sürünsün orda burda ne hali varsa görsün
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Ptsi Mart 17, 2008 5:25 pm

ne diyorsun başıbozuk ben bu adama iki tane tank itemi yaptım matları bana ait olmak üzere. [Felsteel Helm] [Felsteel Gloves]

warriorc
Class Lider
Class Lider

Irk : Orc
Raid Puanı :

Mesaj  abuzer Çarş. Mart 19, 2008 6:52 am

guild de tank açığı hasıl olduğunda ben guildde ne kadar tank varsa hepsiyle konuşmuştum, cevap olarak

insowarrior : ben pvp ağırlıklı takılmak istiyorum, illada tank item toplamak için acele etmiycem, sırf bunun için dungeon kasamam demişti. Bu nedenle bu zihniyettik bu arkadaşın gidişi bizler için kayıp değildir.

warriorc: gökmen ile ne zaman konuştuysam hep olumlu tavırlar, hep yapıcı konuşmalar olmuştur, ne zaman hadi sana kasalım sen lazımsın dendiyse gidip kasmış bi arkadaştır, her yere bu arkadaşla giderim.

Basibozuk: sözünün eri bi arkadaşımdır. Ne zaman dungeon yapsak, iyi sonuçlar aldığım, ve kendisine gerekli itemların olduğu dungeonları ama guild run ama random run yaparak almasını bilmiştir.

Yupa : söze hacet yoktur Twisted Evil arkadaşımdır, onun arkadaşları da arkadaşımdır...adının geçtiği her yere giderim
Twisted Evil

Savil nickli arkadaşımızla ilk kez 60+ olduğunda konuştum. O zaman üstümdeki gear a bakıp bende healer olmak istiyorum demişti. Taa o zamanlar anlatmıştım ona neler yapması gerektiğini. Derken 70 oldu bu arkadaş. Class liderlerden birisi olarak nerde nasıl farm yapması gerektiğinden tutunda, nereye rep lazım, honor ile neler alması gerekiyor, herşeyi anlattım. Çabuk pes etti. Bence zor geldi.

Tayk isimli warlock a ise epic mount görevinde bile yardım ettim. Hatta yupa, whordess falanda vardı sanırım. bir çok item ını da de yapmışlığım vardır. Tailor kasması, kastığı tailor ile neler yapabileceği, nerelerden rep alabileceği, neden dungeonlarda imp çıkarması gerektiği , her item a need dememesi gerektiğini taaa bu epic mount görevini yaparken de tartışmıştık bu konularda. Yani warlockların standart uyması gereken kurallar olduğunu hepimiz biliriz. Ne biliyim hani bi warlock ss taşımadan olmaz gibi...bu vb. sebepleri en son yaptığımız bi heroicde yine yaşayınca tepem attı. ve class liderine şikayet ederken ona yazmışım wipsden...bu da çekti gitti sonradan işte olay bu...iyi de oldu...iyikide yazmışım, kafasının dikine giden bi arkadaştı.

Tüm bu örnekleri neden verdim. Warriorların içinde bir tek kötü örnek vardı o da gitti, healer olanların içinde erken pes eden biri vardı o da gitti. Fakat ben bu şekilde bizi bırakıp gidenlerin tekrar geri alınmasına taraftar değilim. Hadi özel bi durum olur. İstisnai bir durum olur. Çok samimi arkadaşları bi guild kurmuştur oraya gider bizle adam gibi vedalaşır, eyvallah...başımın üstünde yeri var. ama böle yapan adamların guilde tekrar alınmasının tartışmaya bile açılması yanlıştır. bunun tartışılacak bi yanı yoktur.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 19, 2008 11:17 am

kenan abi'nin dediklerine katılıyorum. hatalarını anlayıp geri dönmek isterlerse ben ikinci bir şans verilebileceğini düşünüyorum. insanoglu hata yapar. tekrarı halinde kapılar bi daha hiç açılmamak üzere kapanır.

Misafir
Misafir

Mesaj  Gulyabani Çarş. Mart 19, 2008 3:10 pm

Ampull nickli 70 shaman arkadaş da ayrıldı. Bu başlıkta sozu gecen tum arkadaslar oyungezer guildine gitti sanırım. Ampull, savil kesin orda şu an gorebiliyorum. Bence bu arkadasların aklını celip alıyorlar kendi guildlerine. Bu konuda ne yapılabilir bilmiyorum ama bence bi karsı atak yapmalıyız. Armoryden baktığım kadarı ile kotu gearları olan 14 tane level 70leri var adamların. Level 50-70 arası 54, toplam 160 kişi var guildlerinde. 5-6 kişi bizden aldılar zaten. Armoryde guild rankları da belli. Guild rankları dusuk ve kısmen iyi gearı olan level 70ler ile konusup bizim guilde alabiliriz. Mesela Inziladun, 70 orc shaman, resto. Yesil/mavi/mor karısımı bir gearı var ancak gelecek goruyorum adamda, o esyalara pahalı enchantlar felan yapmıs. Gemleri doğru seçmiş. Armory bu iş için biçilmiş kaftan geara soyle bir bakıp oyunu ne kadar bildigi az cok anlaşılıyor.

Bahsettiğim shamanın Armory linki

Pis oynamaksa yapılır, bence yonetim bu duruma bir sekilde el koymalı.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :

Mesaj  katil Çarş. Mart 19, 2008 3:12 pm

oyungezer gm siyle anlasmamız var bizim gm ile konusmadan inv edilmicek diye
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 19, 2008 3:34 pm

nevzat abiyle konusulmus mu peki? bence akılları çelinmiş gibi. ne vaad ediyorlar onu da bilmiyorum. bu konu üzerinde durulmalı. cünkü gün geçtikçe kan kaybediyoruz.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Çarş. Mart 19, 2008 3:36 pm

aslında kan kaybetmiyoruz temizlik zamanımız geldi sadece hatırlarsanız 2 3 hafta once soylemistim temizlik zamanı yaklasıyo diye
tabi bu arada nitelikli player inv olmaması bizi sıkıntıya sokuyo
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  Cordial Çarş. Mart 19, 2008 4:32 pm

Açık söyleyim arkadaşlar ben gidenlere hiç üzülmüyorum. Herkes bir şekilde başka bir guilde gidebilir bu da bence normal birşey, ama insanda iğne ucu kadar vefa denen şey varsa arkadaşlar ben şu nedenden dolayı guildden ayrılıyorum yada en azından neden belirtmeden iyi kötü günlerimiz geçti herşey için teşekkür ederim der gider. Bunca yapılan şeye karşılık bu kadarcık ufak bir şeyi düşünemeyen kişiye nasıl güvenilir ve nereye kadar gidilir?
Cordial
Cordial
Gm
Gm

Class : Priest - Hunter
Talent : Shadow - Holy - MM
Irk : Undead - B.Elf
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Perş. Mart 20, 2008 3:18 pm

Cordial demiş ki:Açık söyleyim arkadaşlar ben gidenlere hiç üzülmüyorum. Herkes bir şekilde başka bir guilde gidebilir bu da bence normal birşey, ama insanda iğne ucu kadar vefa denen şey varsa arkadaşlar ben şu nedenden dolayı guildden ayrılıyorum yada en azından neden belirtmeden iyi kötü günlerimiz geçti herşey için teşekkür ederim der gider. Bunca yapılan şeye karşılık bu kadarcık ufak bir şeyi düşünemeyen kişiye nasıl güvenilir ve nereye kadar gidilir?

cordı ampul sanırım dps olmak ıcın gıttı tayekte abunun ampulde benım parmagım war

ben acıkca yazdım arkadasa hatta yazıkdlarımı kabaca buraya not duseyım

bana dps olacagım dedı bende kendısıne umut we bel gıbı ıkı cok ıı ele samy war ıken we onlıne surelerı bukadar uzunken kendısının suankı deneyım we gearı ıle uzun cokkkk uzun sure raıd- hc yuzu goremıycegını

ama samanzıng gıbı dogru secım yapar ıse paspal bır gear ıle baslayım ımba bır gear a sahıp olabılcegını sonrasında reto talent ıle alacagı badge we we toplıyacagı droplar ıle dıger setlerı temın edebılecegını ızah ettım

sanırım ressto olmak zoruna gıtmıs

ama su war bızde saykoz nıcklı we ayrılmadan once enc talent takılan resto olmam dıyıp cekıp gıden sımdılerde orhanların guıld de reto talent takılan bır eleman war

ben lahmacun fırını kısmında bunu bır nebze dıle getırmıstım

umutun dedıgı gıbı bu oyungezer bızım elemanların aklını celıp almıs ıse kı ben sawılı bugun pvp kuyrugunda gordum talentlerı dısıplın we holy ıdı atıyorum 31 20 gibi bisi idi ama shadow a 0 talent wermıstı bu gıbı bır durum warsa tawrımızı we durumusuzu duragandan , cıkaralım derım

alınan her karara saygı gosterırım sewgıler.

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  Basibozuk Cuma Mart 21, 2008 5:56 am

Bu devirde kimsenin etlisine sutlusune karismazsan en cok senin islerine karisilir, mahvedilir. bugun icin guilde yaramayan yarardan cok zarar veren bi faydalari dokunmayan adamlar ayrilmis olabilir ama bundan sonra beraber oynadigimiz adamlarin ole yada bole gitmeyecegini kim garanti edebilir. Bizim diger guildlerle anlasmamiz vardi hani; ole yada bole bu adamlarin akli celinmis ve gittikleri ortada burda resto olmayan orda olmus bu bize yapilan bir hakarettir diger guildin gm siyle konusulsun nedir bu yani bizden 70 olan adamlar size gidiyor... Adam calmaksa bizde calalim bizde iste buralara geldik diyelim alalim buna bir dur demezsek onlemini almazsak yarin bi gun dovunmenin manasi olmaz

bu arada yeni bi sayfa acalim gitmek isteyen varsa yazsin ceksin gitsin kimse guildden faydalanip gitmeye hakki yok, class masterin sozunden cikan adamlarda uyarilsin kendi dik kafasina giderse direk atilsin ole yada bole bu adam ayrilacak hic yoktan onla ugrasilan zamanla baska adamlarla ugrasilip onlarin gearlari saglamlastirilir daha guzel bir muhabbet ortami olusturulur

ben bole uzaktan konusuyorum malum online olma sikligim biraz dusuk ama bu gidisatta bir kac nacizane fikrimi beyan etmek istedim ne kadar uzak olsakta gonul sizlerle kullandigim bilgisayarin klavyeside hafiften dandik yazim hatalari cok var kusuruma bakmayin
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Cuma Mart 21, 2008 7:42 am

Basibozuk demiş ki:Bu devirde kimsenin etlisine sutlusune karismazsan en cok senin islerine karisilir, mahvedilir. bugun icin guilde yaramayan yarardan cok zarar veren bi faydalari dokunmayan adamlar ayrilmis olabilir ama bundan sonra beraber oynadigimiz adamlarin ole yada bole gitmeyecegini kim garanti edebilir. Bizim diger guildlerle anlasmamiz vardi hani; ole yada bole bu adamlarin akli celinmis ve gittikleri ortada burda resto olmayan orda olmus bu bize yapilan bir hakarettir diger guildin gm siyle konusulsun nedir bu yani bizden 70 olan adamlar size gidiyor... Adam calmaksa bizde calalim bizde iste buralara geldik diyelim alalim buna bir dur demezsek onlemini almazsak yarin bi gun dovunmenin manasi olmaz

bu arada yeni bi sayfa acalim gitmek isteyen varsa yazsin ceksin gitsin kimse guildden faydalanip gitmeye hakki yok, class masterin sozunden cikan adamlarda uyarilsin kendi dik kafasina giderse direk atilsin ole yada bole bu adam ayrilacak hic yoktan onla ugrasilan zamanla baska adamlarla ugrasilip onlarin gearlari saglamlastirilir daha guzel bir muhabbet ortami olusturulur

ben bole uzaktan konusuyorum malum online olma sikligim biraz dusuk ama bu gidisatta bir kac nacizane fikrimi beyan etmek istedim ne kadar uzak olsakta gonul sizlerle kullandigim bilgisayarin klavyeside hafiften dandik yazim hatalari cok var kusuruma bakmayin

+1

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  SpellJack Perş. Nis. 24, 2008 7:31 am

Yönetim bölümünde ilk sözüm olacak. yanlış bir şey söylersem affola.

oyungezer'den ya da başka guildden gelecek kişilere pek sıcak bakmıyorum. Gelen gideni aratırmış derler. Başka guildden çıkıp gelen kişinin yarın bir gün bizden başka guilde gitmeyeceği ne malum? Gelen kişi lahmacun'un çıktığı guildden daha iyi olduğu düşüncesiyle gelicek. Yarın bir gün bizden daha iyi durumda olan başka bir guilde giderse? Bizden daha iyi derken raid durumundan bahsediyorum. Mesela Pacta var. BT ve Hyjal yapıyorlar.

oyuna sadece oyun gözüyle değilde arkadaşlık, dostluk gözüyle bakan birisine bende her zaman sıcak bakarım.
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :

- Similar topics