Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli

2 posters

guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Empty guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli

Mesaj  katil Çarş. Mart 19, 2008 12:26 pm

guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli cevapta verilmemilş ne iş bu mesaj alıondımı adam guilde ?
veya kim niye kilitledi?
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Right_bar_bleue

guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Empty Geri: guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli

Mesaj  Misafir Çarş. Mart 19, 2008 2:57 pm

Ben kitledim adamla bizzat gorustum cunku, cordi de görüştü. Neden kitledime gelince adam ench shaman olkarak gelmek istemiş, biri kazara evet dese bu sefer bizim alltan yetişen shamanların kafası karışır diye kitledim. Sonuçta raid liderler ench shaman istemiyor, shaman class lider de istemiyor boşu boşuna polemiğe gerek yoktu.

Neyse bu ark oyun içinde bana geldi, ben buna forma git başvur dedim, ık mık etti , ii sen bilirsin o zaman olmz dedim öle diince tamam dedi. Sonra başvurusunu yaptıktan sonra, 1 saat başımın etini yedi baktın mı baktın mı diye (hc deydim o ara) neyse sonra baktım, dedim ench istemem resto olursan bakarız. Ay dedime diceme pişman oldum bi saat lakırdı yok ben böleyim de şöleyim de şu kadar ap m var da bilmemne de, neyse dedim zorla diil oluosan gel olmuosan beni uraştırma(biraz da sertleştirdim uslubu) Bu tamam dedi gitti. Sonra yine hc deyim 1-2 saat olmuş bu muabet yapılalı, bi wisp abi selam nasısın, ben ark larımla görüştüm de ench shaman hakkaten raid de iş yapmazmış ben resto olsam alır mısınız? Töbe yarabbim nidalarıya dedim sen cordial e wisp at onla görüş şu an hc deyim. Sonra ne oldu bilmiyorum.

Misafir
Misafir

guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Empty Geri: guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli

Mesaj  katil Çarş. Mart 19, 2008 3:03 pm

ok usta boyle durumlarda buraya konu acında yanlıslıkla adama tamnam alındın demeyelim 1 gun adam ile ilgili itiraz yazılmadıgında sorun yok kabul edildi anlamına geliyo Smile iyiki kilitlemisin yoksa kabul edildin yazıyodum:)
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Right_bar_bleue

Mesaj  Cordial Çarş. Mart 19, 2008 4:21 pm

adam bana geldi tamam resto olucam dedi, ok alıyım o zaman guilde isminin baş harfini nası yazıcam dedim adam 1 dk. dedi, onların ordaki zaman kavramı farklı olsa gerek hala gelecek.
Cordial
Cordial
Gm
Gm

Class : Priest - Hunter
Talent : Shadow - Holy - MM
Irk : Undead - B.Elf
Raid Puanı :
guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guild basvururdaki beko nun actıgı konu kiltli Right_bar_bleue

- Similar topics