Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı)

guildimizden memnunmusunuz?

guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_lcap19%guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_lcap69%guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_rcap 69% 
[ 18 ]
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_lcap12%guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_lcap0%guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_lcap0%guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 26

guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Empty guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı)

Mesaj  katil Perş. Mart 20, 2008 9:06 am

konu baslıgı gayet acık aklınızdan gecenleri bu ankete doldurunki guildin durumunu gorebilelim buraya verdiginiz oylar kimse tarafından takip edilemiyor ben sunu secersem soyle derlermi boyle derlermi diye birsey dusunmeyin 15 20 saniyenizi ayırınki durumumuzu gorebilelim kimin oy verdigini veya nereye verdigini gorme imkanımız yok (bende goremiyorum adminler falanda goremiyor )
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Right_bar_bleue

guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Empty Geri: guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı)

Mesaj  katil Salı Nis. 15, 2008 7:24 pm

sanırım oylamalar bu kadar buda bir hafta falan askıda kalsın haftaya yenisini acıcam ve bu tur konuları silmeyip istatistik oalrak saklıcam
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guildimizden memnunmusunuz? (anket tekrarı) Right_bar_bleue

- Similar topics