Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

class lider olarak bir isteğim var

4 posters

class lider olarak bir isteğim var Empty class lider olarak bir isteğim var

Mesaj  abuzer C.tesi Mart 22, 2008 2:50 am

bu char hacklenene kadar bende guilde adam alma ve atma yetkisi vardı...sanırım o zaman aldınız bu yetkileri benden...

biraz önce xarto nickli priestle bir class lider olarak konuşmaya çalıştım...aynen aşağıdaki konuşma geçti

-slm ( abuzer )
-slm ( xarto )
-nasıl gidiyor? bir şeyler sormak istiyorum ( abuzer )
-70 lvl olduğunda ne düşünüyorsun healer olmak istiyormusun ? ( abuzer )
- bilmem ( xarto )
- yoksa shadow p ri olarak mı kalmak istersin ? ( abuzer )
- shadow priest olarak kalmak istiyorum
- günde kaç saat online oluyorsun ? ( abuzer )
- bay ( aynen böle yazdı ne demek bilmiyorum ) ( abuzer )
- ne ? anlamadım ?
- ( 10 dakika kadar geçtikten sonra yine sordum ) sorularıma neden yanıt vermiyorsun ? ( abuzer )
- yazdıklarımı görmüyor musun ? ( abuzer )
- bu arada ben kenan , tanışalım
- ( yine sanırım bi 10 dakka geçti ) grup attı bu arkadaş bana ve aynen şöle gelişte olay
- hadi abuzer arenaya ( xarto )
- ne arenası , yazdıklarıma yanıt verirmisin ?
- ( grup attı, grupta meka nickli 70 warlock vardı , meğer bu warlock bizim guilde bulunan bonanza imiş )
- ahret sorularımı bunlar ? ( meka )
- abicim ben class liderim, bu soruları keyfimden sormuyorum, 25 man raidlere başlamak için hazırlık yapıyoruz, kendi clasımdaki oyunculara bunları sormak ve bilgi almakla görevliyim ( abuzer )
- ayrıca sen kimsin meka ? sanane ...sorarım sorarım
- meka bonanza aslında, varya guild de ( xarto )

bu konuşma aynen aramızda geçmiştir bu sabah saat 10 da ... ben böle kafasına buyruk oynayan, sorularıma yanıt bile verme zahmetinde bulunmayan adamı guildde istemiyorum. Yetkim olmadığı içinde atamıyorum. Bu adamın guildden atılmasını istiyorum. Nereye istiyorsa gitsin
ayrıca druid class lider kim bilmiyorum ama eğer bu bonanza denen vatandaş online olmuyorsa , meta nickli warlock u kasıyorsa onu da atın gitsin, ben kimseye saygısızlık yapmıyorum, insan gibi konuşuyorum. Ben yapmıyorsam bana yapılmasını da haketmiyorum demektir. Bu adamları ben istemiyorum guild de....
Ben görevim olan soruları sorarken bunlara yanıt vermeyen, beni iplemeyen adamı ve onun yardakçısı bonanza nickli adamı bu guildde istemiyorum.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
class lider olarak bir isteğim var Left_bar_bleue0 / 1000 / 100class lider olarak bir isteğim var Right_bar_bleue

class lider olarak bir isteğim var Empty Geri: class lider olarak bir isteğim var

Mesaj  madeni C.tesi Mart 22, 2008 5:05 am

haklısın abu nasılsa ıkı gun sonra bıdı bıdı yapıp gıdecek mewcut huzuruda bozacak bonanza da onla beraber gıtsın hayrı dokunmuyor barı zararıda dokunmasın

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :
class lider olarak bir isteğim var Left_bar_bleue0 / 1000 / 100class lider olarak bir isteğim var Right_bar_bleue

class lider olarak bir isteğim var Empty Geri: class lider olarak bir isteğim var

Mesaj  bullhammer C.tesi Mart 22, 2008 6:37 am

Valla ben bi ara baktım bu druidlere sordum hatta kim bu bonanza tanıyan varmı diye.Çünkü ben oynuna girdiğimden beri görmedim hiç onu online.Oyuna giremiyorum şu ara ve sanırım noynda yok bu ara.Ama atın böyle bir durum varsa bu bonanzayıda.
bullhammer
bullhammer
Class Lider
Class Lider

Class : Druid
Talent : Moonkin
Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  Basibozuk C.tesi Mart 22, 2008 7:14 am

Daha öncede dediğim gibi class liderini iplemeyen adamın işi olmaz atın gitsin ilerde olay yaratacağına şimdiden kurtulalım bunlardan bu aralar gm miz biraz pasif kaldığı kanatindeyim bir an önce bu adamlara bi el atsın guild ne demektir, class liderin yapması gereken nedir, herkesin class lidere karşı sorumlulukları nedir anlatılsın yok ona uygun değilse SELAMETLE....
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Tauren
Raid Puanı :

- Similar topics