"Madness has brought you here to me"

Aşağa gitmek

"Madness has brought you here to me"

Mesaj  Misafir Bir C.tesi Mart 29, 2008 2:02 am

Note: As of 2.4 It seems they changed this so that these safe spots no longer exist, and there's a chance that an infernal will land exactly in those spots.

Kaynak : www.wowwiki.com


Dün geceden de gayet güzel gördüğümüz üzere beleşten prince kesemiyecek kimse artık, safe spot zaten onaylanmış bir şey değildi, sanırım artık öyle bir yapmışlar ki inadına safe spot a elemental yağıyor.

Çözüm : Ranged DPS lerden biri arka grubu , tank da ön grubu yönlendirmek için gözünü 8 açacak ve infernal kollayacak. Bunun dışında prince kesmek imkansızlaşmış.

Sonradan aklıma geldi de, bence tank ne olursa olsun ortada başlamalı sırtını ister balkon duvarına ister kapı tarafının duvarına vererek ; Bu sayede sağımız ve solumuz hep boş olacak ve duruma göre haraket edebileceğiz. Koordinasyon çok önemli , ranged lar pozisyon değiştirirken tank beklemeyecek, ha keza tank pozisyon değiştirirken de ranged lar.

DPS aşırı önem kazandı, ne kadar çabuk indirilebilirse o kadar az infernal la uğraşılır bununla birlikte aggro da büyük bir sorun. İlk fazda "white damage" yani shoot /normal attack damage ağırlıklı gidilmesi, 2. ve 3. fazlarda abanabilmek için iyi bir yatırım, ancak dps bu kadar önem kazanmışken buna ne kadar imkan var bilemiyorum.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz