Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raidlere katılmak isteyen shamanlar

3 posters

Raidlere katılmak isteyen shamanlar Empty Raidlere katılmak isteyen shamanlar

Mesaj  Gulyabani Çarş. Nis. 09, 2008 2:30 pm

Grull / Karazhan için minimum;

Caster Dps : 800 spell damage, 20% crit chance, 8.5k mana
Resto : 1000 healing, 8.5k mana, 110mp5, %10 crit chance
Enchancement : 1000 ap, %20 crit

Dps specler hit capped olmalı.

Bu değerlere gore raide girebilenler;

Caster Dps : Gulyabani, Belgarathh
Resto : Shamazing, Metush
Enchancement : Yok.

*Guildin ihtiyacı resto shaman duzeyindedir, 1 (sadece 1) enchancement shaman da 25man raidler için iyi olacağını düşünüyorum.
*Minimum duzeyi sağlayamayan shamanlar ancak özel durumlarda (raidde kişi açığı olması, resto shamana ihtiyaç olduğu için raid liderlerine danışarak musamma gosterebiliriz, bir anlamda teşvik) Grull'a ve Karazhan'a girebilir.

En son Gulyabani tarafından Cuma Nis. 11, 2008 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen shamanlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raidlere katılmak isteyen shamanlar Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen shamanlar Empty Geri: Raidlere katılmak isteyen shamanlar

Mesaj  Gulyabani Çarş. Nis. 09, 2008 2:34 pm

(!)Buffsız, totemsiz ;

Talent : 41/0/20 Pve Raid-Spec Elemental
Spell Damage (Nature) : 928
Crit Chance : 24,27%
Mana : 9338
Armory : Armory Link
Bosslarda hit gear giyerek hit capped. Thrashlarda bu değerler ile hit capped.

Girebileceği Raidler : BT-Hjlal duzeyinde.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Talent : Pve Elemental Raid Spec
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen shamanlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raidlere katılmak isteyen shamanlar Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen shamanlar Empty Geri: Raidlere katılmak isteyen shamanlar

Mesaj  Zodoroth Perş. Nis. 10, 2008 12:41 pm

(!)Buffsız, totemsiz ;

Talent : 41/0/20 Pve Raid-Spec Elemental
Spell Damage ( Nature ) : 872
Crit Chance : 20.61%
Health : 7879
Mana : 8468
Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Zodoroth
Hit Cap ( 50 ) : 30 ( gerekirse 52yi yakalayacak trinket var ancak bt-hyjal öncesi gereksiz-grull ve karada %1 den fazla resistim yok 30 hit rating ile )

Dps olarak tamamlamadığım enchantlerim var ( 15 spell dmg wrist ve aldor exalted ).Bunlarla birlikte Ssc/Tk da dps yapabilirim ancak mevcut koşullar düşünüldüğünde raid harici ele spec olarak takılsam da main spec'imi restoya çevirmiş bulunmaktayım.

Ayrıntılı statları en kısa zamanda buraya ekleyeceğim, badge vendorla birlikte alıcağım silah sayesinde +1700 heal done'a ulaşacağım.

Zodoroth
Honored
Honored

Talent : 41/0/20-ele/resto.
Raid Puanı :

Mesaj  Zodoroth Ptsi Nis. 28, 2008 3:00 am

(!)Buffsız, totemsiz ;

Talent : 0/5/56 Pve Raid-Spec Restoration
Healing Done : 1866
Crit Chance : 7,99 %
Health : 7319
Mana : 10104
Mp5 : 305 while not casting, 76 while casting ( şimdilik pot + totemler ve 10k mana yardımıyla mp5 ve mana sorununu çözebiliyorum )
Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Zodoroth

not : yukarıdaki postumu editleyemiyorum anlamadım neden olduğunu, o yüzden yeniden açtım.

Zodoroth
Honored
Honored

Raid Puanı :

Mesaj  katil Ptsi Nis. 28, 2008 4:19 am

zodoroth hadi baslıgı okumadın hadi g mesajıda okumadın guildde kimse olmadıgınında mı farkına varmadın Razz kapattık lahmacunu Razz editleyemenin nedeni kimsenin mesajlarını editlememsi icin edit yetkisini kaldırmamdır burayı hatıra olarak tutmayı planlıyorum Razz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen shamanlar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raidlere katılmak isteyen shamanlar Right_bar_bleue

Mesaj  Zodoroth Ptsi Nis. 28, 2008 6:18 am

ya yok oyuna girmeye fırsatım olmadı henüz.başlığa fln da bakamadım da şok oldum birden ya.

Zodoroth
Honored
Honored

Raid Puanı :

- Similar topics