paladin talentler ve turkce acıklamaları

Aşağa gitmek

paladin talentler ve turkce acıklamaları

Mesaj  alone Bir Ptsi Şub. 11, 2008 6:16 am

HOLY TALENTLAR

Divine Strength: Strength puanınızı her artırıldıgında %2 arttırır. 5 puan verilirse %10 oranında artıs saglar.

Divine Intellect: Divine strenght talentının Intellect icin olanı(Gene en son %10 arttırır)

Spiritual Focus: Flash of Light ve Holy Light'ın (iyilestirme buyuleri) yaparken size biri vurusa buyunun bozulmama ihtimalini her arttırısta %14 arttırır. 5 puan verilirse %70 arttırır.

Improved Seal of Rightousness: Seal of Rightousness (her atakta belirli bi holy zarar verme ozelligi) ve bunun Judgement ozeliliginin zararını her arttırılısta %3 arttırır. 5 puan verilirse %15

Healing Light: Holy light ve Flash of Light buyulerinin iyilestirme ozelligini her arttırılısta %4 arttırır. 5 puan verilirse %20
Aura Mastery:Auraların alanın 30 yarddan 40 yard genisletir
Improved Lay on Hands: Lay on hands ozelliginin tekrar kullanma suresini 10 dakka (2 puan verilirse 20 dakka) kısaltır. Lay on hands yaptıgınız kisinin uzerindeki esyalardan gelen armor bonusunu %15 (2 puan verilirse %30) arttırır.

Unyielding Faith: Fear (korku) ve disorient (kontrolu kaybetmenize neden olan buyuler) gibi buyulerden %5 ihtimalle korunmanızı (resistance) saglar (2 puan verilirse %10)

Illumination: Holy light Flash of Light yada Holy shock buyusu critical vurursa %20 ihtimalle bu buyu icin harcadıgınız manayı geri alırsınız. (5 puan verilirse %100)

Improved Blessing of Wisdom: Blessing of Wisdom ozelligini %10 (2 puan verildiginde %20) arttırır.

Pure of Heart: (yeni talent) Curse(lanet) ve Disease(hastalık) buyulerine karsı olan korunmanızı(resistance) %5 (3 puan verilirse %15) arttırır.

Divine Favor: Bu buyuyu aktif hale getirdiginizde bi sonraki holy light, flash of light ve holy shock buyunuz %100 ihtimalle critical vurur.

Sanctified Light : (yeni talent) Holy Light ozelliginin critical vurma sansını %2 (3 puan verilirse %6) arttırır.

Purifying Power : (yeni talent) Cleanse ve consecration buyulerine harcanan manayı %5(2 puan verilirse %10) ve Exorcism ve Holy wrath buyulerini critical vurma ihtimalini %10(2 puan verilirse %20 arttırır)

Holy Power: Holy buyulerinin critical vurma ihtimalini %1(5 puan verilirse %5 arttırır)

Holy Shock: Bi dusmana 204-220 arası zarar verir ya da senin tarafında olan birini 204-220 arası iyilestirir. Level aldıkca zarar verme ve iyilestirme oranı artar ve en son 640 olur

Light's Grace: (yeni talent) Holy light buyusunu yaptıktan sonra %33 ihtimalle(3 puan verilirse %100) 15 saniye icinde yaptıgınız bir sonraki holy light buyusu 0.5 saniye daha kısa surede yapılır.

Blessed Life: (yeni talent) Sana yapılan butun ataklar %4(3 puan verilirse %12) ihtimalle yarı zarar verir.

Holy Guidance: (yeni talent) Verdigin holy zararı ve iyilestirme oranını intellect'inin %7si(5 puan verilirse %35'i) kadar arttırır.

Divine Illumination: (yeni talent) Her buyu icin harcanan manayı 10 saniye boyunca %50 oranında dusurur.

PROTECTION TALENTLARI

Improved Devtion Aura: Devotion Aura'dan gelen armor arttırma ozelligini %8(5 puan verilirse %40 arttırır.)

Redoubt: Uzaktan veya yakından yapılan fiziksel ataklar (buyu olmayan) sonucu %10 ihtimalle 10 saniye boyunca yada 5 blok yapan kadar blok yapma sansını %6 arttırır(5 puan verilirse %30)

Precision: Silahlarla vurma ihtimalini %1(3 puan verilirse %3) arttırır.

Guardian's Favor: Blessing of protection ozelligini tekrar yapma suresini 1 dakika(2 puan verilirse 2 dakika) kısaltır. Ayrıca blessing of Freedom ozelliginin suresini 3 saniye(2 puan verilirse 6 saniye) uzatır.

Toughness: Uzerindeki esylardan gelen armor artısını %2(5 puan verilirse %10 oranında) arttırır.

Blessing of Kings
: Yapılan kisinin butun statlarını(STR, AGI, STA, INT, SPI) %10 oranında arttırır.

Improved Righteous Fury: Righteous Fury ozelliginden gelen threat(yaratıgı ustune cekme) oranını %16(3 puan verilirse %50) arttırır.

Shield Specialization: Kalkanla blok ettigin damage oranını %10(3 puan verilirse %30) arttırır.

Anticipation: Defans ozelligini 2(5 puan verilirse 10) arttırır.

Stoicism(yeni talent): Stun(hareketsiz kalmana neden olan buyu) ozelligine karsı olan dayanıklılıgını %5(2 puan verilirse %10) arttırır. Ayrıca buyulerinin dispel(buyuyu yaparken yapılmasını engelleme ozelligi)edilme ihtimalini %15( 2 puan verilirse %30) oranında azaltır.

Improved Hammer of Justice: Hammer of Justice ozelliginin tekrar yapılma suresini 5 saniye(3 paun verilirse 15 saniye) dusurur.

Improved Concentration Aura: Concentration Aura'nın etkisini %5(3 Puan verilirse %15) arttırır. Ayrıca bu aura aktif haledyken Silence(bir sure buyu yapmanı engelleyen bir ozellik) ve Interrupt(buyu cast etme suresini uzatan yada yapmanı engelleyen bi ozellik) etkilerine karsı olan dayanıklılıgın %5(3 paun verilirse %15) artar.

Improved Resistance Auras: (yeni talent) Fire, frost ya da shadowdan korunma auralarından biri acıksa, acık olan kategoride olan buyulerin verdigi zarar %3(2 puan verilirse %5) oranında azalır.

Blessing of Sanctuary: Yaptıgın kisinin aldıgı zarar 10 azalır ve yaptıgın kisi blok yaparsa karsı tarafa 14 damage verir. Level arttıkca buyunun ozelligide artar. Son levelda alınan zararı 80 azaltır ve blok yapıldıgında verilen zarar 55 olur.

Reckoning: Bi sekilde zarar aldıgında %2 ihtimalle(5 puan verilirse %10) 8 saniye icinde yaptıgın 4 atakla beraber bir ekstra atak kazanırsın.

Improved Divine Shield: (yeni talent) Divine shield ozelliginin tekrar yapılma suresini 30 saniye(2 puan verilirse 1 dakika) kısaltır. Bu ozelligi kullandıgında atak hızının yavaslama oranı %50(2 puan verilirse %100) azalır. Yani 2 puan verilirse divine shield kullandıgında atak hızın yavaslamaz.

One-Handed Wepaon Specilization: Tek elle kullandıgın silahlarlar verdigin zararı %2(5 puan verilirse %10) arttırır.

Holy Shield: Aktif hale geldiginde 10 saniye boyunca(yada 4 kez blok yapana kadar) blok yapma ihtimalini %30 arttırır. Her yaptıgın blok icin 59 zarar verirsin ve bu verdigin zarar %35 oranında ekstra threat yaratır. Leve arttıkca verdigin zarar artar. Son levelda 185 olur.

Ardent Defender: (yeni talent) %20'nin altında canın oldugu zaman aldıgın zararı %10(5 puan verilirse %50) oranında azaltır.

Wepaon Expertise: (yeni talent) Butun silahların skillini 2(5 puan verilirse 10) arttırır.

Avenger's Shield: (yeni talent) Karsıdakine bir kalkan fırlatır ve 270-330 arası zara verir ve yakındaki baska bir dusmana sıcrar. En fazla 3 kisiyi etkiler. Level aldıkca verdigi zarar artar. Son levelda 581-709 arası zarar verir.


RETRIBUTION TALENTLARI

Improved Blessing of Might: Blessing of might'dan gelen atak gucu artısını %4(5 puan verilirse %20) oranında arttırır.

Benediction: Seal ve Judgement ozelliklerini icin harcanan manayı %3(5 puan verilirse %15) arttırır.

Improved Judgement: Judgement ozelliginin tekrar yapılma suresini 1 saniye(2 puan verilirse 2 saniye) azaltır.

Improved Seal of Crusader
: Seal of Crusader ozelliginin atak gucu artısını ve bu ozelligini judgment'ının verdigi holy zarar bonusunu %5(3 puan verilirse %15) arttırır.

Deflection: Parry(atagı silahla onleme) sansını %1(5 puan verilirse %5) arttırır.

Vindication: Vuran her atagına karsı tarafın strength ve agility'sini %5( 3 puan verilirse %15) oranında azaltma sansı verir.

Benediction: Silahlarla critical vurma ihtimalini %1(5 puan verilirse %5) arttırır.

Seal of Command: Kullanıldıgında her yaptıgın atakta silahının verdigi zararın %70'i kadar ekstra zarar verme ihtimalı olur. Bu seal acıkken judgement kullanırsan karsı tarafa 68-74 arası zara verirsin eger karsıdaki stun olmussa(hareketsiz kalma) 137-147 arası zarar verirsin. Judgement kullanarak verdigin zarar levella birlikte artar. En son levelda 289-320 eger karsı taraf stun olmussa 579-639 arası zarar verir.

Pursuit Justice: Yururken ve ata binerken hızını %4(2 puan verilirse %8 ) arttırır. Bu ozelligi aldıysan diger hız arrtıran esyalar yada ozellikler bir ise yaramaz.

Eye for an Eye: Eger bir buyu sana critical vurursa buyuyu yapan kisi verdigi zararın %15'i (2 puan verilirse %30'u) kadar zarar alır. Buyuyu yapan kisinin alıcagı zarar senin toplam canın yarısından fazla olamaz.

Improved Retribution Aura: Retribution aura acıkken verdigin zararı %25(2 puan verildiyse %50) arttırır.

Crusade: (yeni talent) Humanoid, Demon, Undead ve Elemental olan yaratıklara karsı verdigin zararı %1(3 puan verilirse %3) arttırır.

Two-Handed Weapon Specialization: 2 elle kullandıgın silahlarla verdigin zararı %2(3 puan verilirse %6) arttırır.

Sacntity Aura: Verdigin holy zararı %10 arttırır.

Improved Sanctity Aura: Sanctity aura dahilinde olan herkese yaptıgın iyilestirme buyuleri %3(2 puan verilirse %6) oranında fazladan iyilestirir.

Vengeance: Yaptıgın her critical ataktan sonra verdigin fiziksel ve holy zarar %2(5 puan verilirse %10) oranınd artar.

Sanctified Judgement: (yeni talent) Judgement yaptıktan sonra %33(3 puan verilirse %100) ihtimalle judgement icin harcadıgın mananın %50sini geri alırsın

Sanctified Crusader: (yeni talent) Judgement of Crusader diger ozellikleri yanında yaptıgın kisye yapılan atakların fazladan %5 ihtimalle critical vurmasını saglar.

Repentance: Humanoid olan bi dusmanı 6 saniye boyunca hareketsiz bırakır. Eger atak yaparsanız bu ozellik bozulur.

Divine Purpose: (yeni talent) Sana yapılan criticallar %4(3 puan verirsen %10) daha az zarar verir.

Fanaticism: (yeni talent) Critical vurma ihtimali olan butun judgementlar ekstradan %3(5 puan verilirse %15) ihtimalle critical vurur.

Crusader Strike: (yeni talent) Kullanıldıgında silahının verdigi zarar kadar ve artı olarak holy buyu zararının %40'ı kadar zarar verir. Bunu yaptıgında yaptıgın kisideki butun judgementlar silinir.
[b]
avatar
alone
Class Lider
Class Lider

Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 32
Class : paladin
Talent : holy
Irk : bloodelf
Raid Puanı :
0 / 1000 / 100

Kayıt tarihi : 08/02/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz