bana ozelden gelen bir mesaj ve verdigim cevap

bana ozelden gelen bir mesaj ve verdigim cevap

Mesaj  katil Bir Perş. Nis. 10, 2008 6:10 am

Kimden Delimanyak Kime katil, Yesterday at 8:11 pmöncelikle seLamlar

dün Lüthien e guild de gözlemledigim bazı rahatsız oldugum durumlardan bahsetmiştim ve bir kaç soru sormustum fakat yanıt alamadım. ardından bu gün actıgınız topic i gördüm ve benim Lüthien e yazdıgım mesaj da anlatmak istediklerimi anlatmıssınız bilmem haberiniz varmıydı. yazdıgınız herkelimeye katılıyorum. galiba lüthien okumadı ama sizden de ricam olacak. radilere alımlarda msterların daha dikkatli olması ve raid leaderlerinde masterlara sorarak raidlere playerları almasını istiyorum cünki gözlemledigim bi kaç kişi yeterli seviyeleri olmasa bile raid kadrosunda isimleri var.lütfen mesajımı anlıs anlamayın size ve yönetiminize güvenim tam fkat biraz daha dikkat herseyi daha iyiye götürecektir. simdiden teşşekürler ve iyi çalışmalar.

benim cevabım

luthe yazdıklarında haberim yoktu kendim kimseye haber vermeden yazdım yazıyı
mucburiyetler yakamızı bi turlu bırakmıyor alternatiflerin az olması yaptırım uygulamayı da engelliyor keske herkes tasın altına elini koymus olsaki su cumleleri kurmak zorunda kalmasam ama bazı kişiler gercekten ittirmeden yurumuyo ve ittirmek icinde elmizde yaptırım olarak kullanacagımız seyler kısıtlı kalp kırmadanda cokince bir cizgide yapmaklazım bu isi ama 24 kisiyi hice sayıp hala kendi kafasının dikine giden birinide gordugumde 24 kişinin hatrına o 1 kişiyi yakma kararı aldık inceldigi yerden kopar artık bu isin sakası kalmadı
onemli olan niyet huzursuzluk cıkarmak niyetiyle gelmediyse herkesin basımızın ustunde yeri var caba harcayan herkesin yanımızda yeri var neys eyazdıkca gerisi gelir durumkısaca bu adalet herkese esit davranmak degil hakedene hakettigi gibi davranmak kotu olucaksak varsın kotu olalım. hakkı farkedebildigimiz kadar ayırmaya calısıcaz ama bizde insanız herseyi goremeyip herseye yetisemeyebiliriz ama niyetimiz budur onemli olanda niyettir,

Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
100 / 100100 / 100

Kullanıcı profilini gör

Geri: bana ozelden gelen bir mesaj ve verdigim cevap

Mesaj  Misafir Bir Perş. Nis. 10, 2008 10:25 am

güzel yazmıssın tolga abi. aktif kişi sayımız biraz daha artınca bu tür sorunlarla karşılaşmayacağımız kanaatindeyim.

Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Bir C.tesi Nis. 12, 2008 12:11 am

Yaw iyi hoş da ben bu çocuğa cevap verdim. Hatta cordial e de delimanyak da şöle şöle dio dedim . Sanırım o mesajımı almamış.

Ahanda bana attığı mesaj da bu

önceLikle seLamlar

icime düsen ve haklı oldugumu düsündügüm bir konuda sizi bilgilendirmek istedim.
konu Pezowanck hakkında. bu konuya girmeden önce söylemek istedigim bazı seyler var
Ben 70 i sizin guildinizde oldum ve 70 olur olmaz class masterım ne derse onu yaptım. raidlere ve hc lere girebilmek iin neler gerekiyorsa hepsini yapabilmek icin tam 2 aydan fazla bir süremi harcadım. takdir edersinizki sonunda o seviyedeyim.
Sorun su o seviyeye geLmemiş palyerın= Pezovanck hiç bir ugras vermeden raidlere kolayca girebiliyor oLması....ne kadar yeterli olup olmadıgını galiba ben ve Koroglundan baska kimse bilmiyor yada ilgilenmiyor.. bu player class msterıyla kac kere konusup yeterli olup omadıgını sormustur bi bilginiz varmı acaba?? ayrıca bu playeri Class Masterın onayı ile mi railere aLmaya basLadınız eger öyLeyse sizin haricinizde birde class massterla bu konuyu detaylarıyla konusacagım.25 man raidde dps eksik oldugu icin almıs olabilirsiniz ama 10 man raidlerde de bu playerin ismini görmek beni gercekten kontrolden cıkardı. emege birazcık saygı rica edeyiroum.

sizden daha dikkatli olmanızı rica ediyorum kimsenin hakkını yemeden burada bişiler yapmaya calısyoruz

yakında oyunda görüsmek üzere iyi calısmalar..

Ahan da cevap da bu.

Luthien Thu Apr 10, 2008 10:01 am

Çok teşekkürler uyarın için. Ama keşke bu uyarını bana değil de classmaster a gönderseydin çünkü inana ben kimin item ı nedir ne değildir kim ne yapmıştır hiç bilmiyorum.

Yine de ben bu uyarıyı göz önüne alacağım zaten classmasterlık işi bundan sonra çok daha sıkı tutulacak o yüzden rahat ol.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Bir C.tesi Nis. 12, 2008 7:41 am

delimanyak haklılık payı olabilir laf olsun diye oturupta ugrasılcak yazılcak tarzda mesajlar degil gibi bunlar.

ve sonucta uyarılarımızı dikkate alarak yazılmıs olması da isin baska boyutu daha once basımıza gelen foruma konu acıpta millete olur olmaz laflar soyletyenlerin yaptıgını yapmamıs olması bile dikkate almak icin yeterli sanırım

Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
100 / 100100 / 100

Kullanıcı profilini gör