Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz?

3 posters

Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Empty Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz?

Mesaj  SpellJack Perş. Nis. 10, 2008 7:20 am

Sadece Raid Liderlerinin bulunduğu raidlerden mi DKP kazanıyoruz? Yoksa artık Karazhan DKP vermiyor mu? Geçtiğimiz Cumartesi günü Kara için Raid toplandı fakat DKP'lere herhangi bir ekleme göremedim? ve aynı raid'in ikinci toplanışında gelirim diyip gelmeyenler oldu. Onlarda da DKP düşüşü göremedim.
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Right_bar_bleue

Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Empty Geri: Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz?

Mesaj  katil Perş. Nis. 10, 2008 7:54 am

dkp sistemi 25 manlerde uygulanıcak sanırım karzhanda dkp lik birsey yok takibi nispeten kolay bir yer karazhan
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Right_bar_bleue

Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Empty Geri: Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz?

Mesaj  Gulyabani Perş. Nis. 10, 2008 9:23 am

Dkp sadece 25man liklerde kazanılıp harcanabiliyor, Kara ve Za ile ilgisi olmayan bir uygulama.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hangi raidlerde, hangi duruma göre DKP kazanıyoruz? Right_bar_bleue

- Similar topics