Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kara+25man raidler hakkında

kara+25man raidler hakkında Empty kara+25man raidler hakkında

Mesaj  abuzer Perş. Nis. 24, 2008 5:02 am

açıkçası bunun sürekli böle olacağını bilmiyordum ama bir ricam var raid liderlerden

mümkünse karazhan ve 25man raidler aynı gün olmasın

cuma günleri akşam saatlerinde kalabalık bi grup oyun oynamaya geliyor kafeme...farkındaysanız karadayken nescafe yapıcam diye bazen mola istiyorum, sağolun kırmıyorsunuz beni

ricam şudur

karazhan ve 25 man raidler aynı gün olmasın...mümkünse tabi, yoksa katılamıycam karazhana gibi görünüyor, iki raid üst üste hem yorucu oluyor hemde akşam yediden itibaren dükkan dolu olunca benim açımdan zor oluyor kafeme gelen grup saat 10:45 yani 11e doğru gidiyor, bizde zaten anca toparlanıyoruz raid için o saate kadar.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
kara+25man raidler hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kara+25man raidler hakkında Right_bar_bleue

kara+25man raidler hakkında Empty Geri: kara+25man raidler hakkında

Mesaj  Misafir Perş. Nis. 24, 2008 5:55 am

Raid gunlerimizim cuma ptesi oldunu varsayarsak, bugunleri 25 liklere ayrıdımızı dusunelim. Geriye salı çarş perş ve hsonu kalıyor. Haftasonu için irena da ben de musait olmayabiliyoruz, zaten açık söyliyim ben olsam bile zul aman ı tercih ederim.

Hafta içinin bir kara grubunun boş gün olan salı olması makbul zaten geçen hafta öyle yaptık ben bu hafta talep çok gelince kimse kırılmasın mantığıyla herkesi bir güne alayım dedim ; Ancak şu var abu salı günü de olsa senin yine 7 de girmen lazım ki karazhan bitebilsin 12 ye kadar çünkü aksi halde bu sefer reset e takılır. Çarşamba ve perşembeleri benim raid e girmem imkansız ama seçkin müsait olurum diyorsa o günlerden birine de kaydırılabilir.

Misafir
Misafir

- Similar topics