Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması

3 posters

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_lcap0%lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_lcap90%lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_rcap 90% 
[ 9 ]
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_lcap10%lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Vote_rcap 10% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 10

Anket kapatıldı

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Empty lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması

Mesaj  katil Çarş. Şub. 27, 2008 7:04 am

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması ile ilgili oylama buradaki anketten yapılacaktır lutfen sie en uygun gelen secenegi isaretleyiniz.

En son katil tarafından Salı Nis. 15, 2008 7:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Left_bar_bleue100 / 100100 / 100lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Right_bar_bleue

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Empty Geri: lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması

Mesaj  katil Perş. Şub. 28, 2008 6:35 pm

pazar aksamı oylamayı kapatıcam o zaman kadar verilmis oylardan en cok oyu alan secenek kabul edilmis olacak oyunu kullanmayanlar ben suna oy vericektim gec kaldım ben verseydim digeri kabul edilecekti diye yazı yazmasınlar
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Left_bar_bleue100 / 100100 / 100lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Right_bar_bleue

lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Empty Geri: lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması

Mesaj  Gulyabani Cuma Şub. 29, 2008 5:13 am

"guile alım ve cıkarma islerinin tamamı icin icin yonetimi gorevlendirelim"

Bu seçeneğe oy verdim; ozellikle Sechtdamon isimli kişinin guilde kesinlikle bir daha alınmamasını istiyorum şahsen. Geçen aynı arathi basinde idik, "gm highly zerged" yazdım, adam bana "bu ne biçim laf, bi de tanıdık olacaksın, bak ab yi kaybettik işte" dedi ve ignore etti beni. Abartısız kişilik sorunları olduğunu düşünüyorum, size bişi derse git bir psikoloğa felan görün diyin Smile

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Right_bar_bleue

Mesaj  abuzer Cuma Şub. 29, 2008 5:36 am

bende guilde alım ve çıkarma işlemlerinin tamamı için yönetimi görevlendirelim seçeneğini işaretledim. Doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum. Yetkili kişilerce karar verilirse, her kafadan bir ses çıkması önlenmiş olur ve yetkili ağızın yaptığı açıklamada, daha önceden seçimle başa gelmiş kişiler olacağı için haksızlık olmamış olur diye düşünüyorum.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lahmacundan ayrılmıs arkadasların tekrar guild alınması Right_bar_bleue

Mesaj  Misafir C.tesi Mart 01, 2008 2:59 am

Ben asla alınmamalıyı işaretledim ama sonuç ne şiş yansın ne kebap anlayışına gidiyor Smile (şaka şaka)

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Paz Mart 02, 2008 12:23 pm

konuyu kilitliyorum cogunluk yonetime bırakılmasından yana oy kullanmıstır
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

- Similar topics