Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raidlerde roll mu atılıyo??

2 posters

raidlerde roll mu atılıyo?? Empty raidlerde roll mu atılıyo??

Mesaj  sonofsunRa Perş. Mart 06, 2008 11:02 am

arkadaşlar raid lerde group loot mu kullanıyorsunuz? her zaman master loot ta girdim de. alıştım yani. ki böyle daha faydalı olduğunu düşünüyorum. arkadaşların da benle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum. sonuçta main tank ta olmayan bi item düştüğü zaman gidipte off tank ın need atması pek yakışık almaz yani. ya da kimin daha çok ihtiyacı varsa onun alması iyi olur. main tank ın item önceliği vardır yani Razz
ama herhalde ben yanlış anladım, group loot değildir. raid lideri raid i düşünerek en gerekli adama verir.

sonofsunRa
Honored
Honored

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Undead
Raid Puanı :
raidlerde roll mu atılıyo?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100raidlerde roll mu atılıyo?? Right_bar_bleue

raidlerde roll mu atılıyo?? Empty Geri: raidlerde roll mu atılıyo??

Mesaj  katil Perş. Mart 06, 2008 11:30 am

raid lideri guildin genelini dusunerek en faydalı olabilecek sekilde dagıtıyor esit sartlarda roll atılıyor
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
raidlerde roll mu atılıyo?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100raidlerde roll mu atılıyo?? Right_bar_bleue

raidlerde roll mu atılıyo?? Empty Geri: raidlerde roll mu atılıyo??

Mesaj  Misafir Perş. Mart 06, 2008 11:33 am

Selamlar yeşiler hariç looter master belirliyor. Main tank ın önceliği vardır gerisi yalandır, hatta looter master gerekirse 2 hafta üstüste netherizm mindblade i hiç renk vermeden (haha) guildaşlarına paslar.

Şaka bir yana 25 liklerle birlikte dkp sistemine de geçiyoruz ancak karazhan için(ve şu an için ZA için) sadece item a roll atılır en yuksek atana looter master verir ve de o itemla alakası olmayanlar roll atamaz tabii ki de.

Ancak dediğim gibi main tank ın her zaman önceliği vardır, ihtiyacım var dediğine akan sular durur, benzer olay enchant vs gibi bop recipe ların guild yönetimindekiler tarafından alınmasında da geçerlidir.

Misafir
Misafir