Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Multiboxing Megister's Terrace

+2
SpellJack
Delimanyak
6 posters

Multiboxing Megister's Terrace Empty Multiboxing Megister's Terrace

Mesaj  Delimanyak Ptsi Nis. 21, 2008 1:22 am

http://digitalcrusade.blogspot.com/2008/04/multiboxing-magisters-terrace.html

5 farklı acc dan 5 shamanla HC MgT yapabiliniyormuş inanılmaz bi video Smile
Delimanyak
Delimanyak
Honored
Honored

Class : Hunter
Talent : Marksman/Survival PvE spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
Multiboxing Megister's Terrace Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Multiboxing Megister's Terrace Right_bar_bleue

Multiboxing Megister's Terrace Empty Geri: Multiboxing Megister's Terrace

Mesaj  SpellJack Ptsi Nis. 21, 2008 3:21 am

Bu adamı yakalarsam döverim ben. Sınırsız Bloodlust, 18 * 5 Healing Spring totem (tabi Stacklanıyorsa).

Allahtan Robe çıkmadı Kael'den yoksa gerçekten bulup döverdim Very Happy
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
Multiboxing Megister's Terrace Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Multiboxing Megister's Terrace Right_bar_bleue

Mesaj  Felsummoner Ptsi Nis. 21, 2008 3:38 am

bilgim kadarı ile aynı totemler stacklenmiyor yani server cakma =) ama bi shaman arkadas daha net konusa bilir tabii

Felsummoner
Honored
Honored

Class : warlock
Talent : affliction
Irk : blood elf
Raid Puanı :
Multiboxing Megister's Terrace Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Multiboxing Megister's Terrace Right_bar_bleue

Mesaj  metush Ptsi Nis. 21, 2008 4:35 am

Geri: Multiboxing Megister's Terrace :

arkaşlar ben bu videoyu izledim....

ben aynı şekilde bi ara eye strom da pvp kasarken 2 defa böyle bi shman elemantal grubunu görmüştüm...

aynı şekilde 5 kişilik grubu aynı anda yöneten bi gruptu.... hatta bende o zman cok şaşırmış

muhtemel çok fonksiyonlu kullanışlı bi program... tarafından yönlendirilen 5 ayrı pc den ayın anda kullanım... aynı kişinin yönlendirdiği bes

bellii..bundan eminim !!!! eger aralarındaki gecikmeyi sorarsanız...( internetteki ms de ki gecikmedir ! )

bildiğiniz gibi elemantal shmy lerde de çok iyi dps verebilirler..... ama bu video da aklıma takılan bişiy war aynı anda ortak olan bazı

büyüleri shmy ler olarak kulanamıyoruz diye biliyorum.. biraz ilginç ??? ama bu şekilde bi grubu önceden bizim serwerda gördüğüme

eminim hatta isimlerii aynı sadece son hafrleri farklıydı... bunda hepsinin ismi de aynı oda bi garip ?

eger böyle bişiy warsa diğer charlarla hiç kasmaya gerek yok Smile)) alsın herkes 5 tane pc 5 accout 5 shmy elemantal açsın.... vs.. vs..

ama bu gerçekse mukemmel bi taktik..yada harükulade bi program...
metush
metush
Honored
Honored

Class : Shmy
Talent : Resto
Irk : Troll
Raid Puanı :

Mesaj  katil Ptsi Nis. 21, 2008 5:50 am

arkadaslar bu is ko daki kosp gibi wowun da hack programıyla yapılıyor ama benden tavsiye hic heveslenmeyin kosp gibi craklenipte belsten kulalnılabilcek bir crack degil parayla alınabiliyo ve her class icin secenekleri ayarları var ve muhtemelen oyunu otomatik olarak siden daha iyi oynucaktır Razz sizin oldugunuz yerlerde zorlanmadan farm yapıcaktır ama hic heveslenmeyin bu ise bulasırsanız pc nie virus bulastırmaktan baska bişi yapamazsınız Razz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Multiboxing Megister's Terrace Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Multiboxing Megister's Terrace Right_bar_bleue

Mesaj  SpellJack Salı Nis. 22, 2008 7:00 am

katil demiş ki:arkadaslar bu is ko daki kosp gibi wowun da hack programıyla yapılıyor ama benden tavsiye hic heveslenmeyin kosp gibi craklenipte belsten kulalnılabilcek bir crack degil parayla alınabiliyo ve her class icin secenekleri ayarları var ve muhtemelen oyunu otomatik olarak siden daha iyi oynucaktır Razz sizin oldugunuz yerlerde zorlanmadan farm yapıcaktır ama hic heveslenmeyin bu ise bulasırsanız pc nie virus bulastırmaktan baska bişi yapamazsınız Razz

abicim K.O. daki wowdaki botlar hikaye. Silkroad online'da bir bot yapmışlar sabah bırakıyosun char dc olana kadar kasıyor. istersen 1 hafta oyunda bırak charı. KO da da vardı böyle botlar ama sro daki gibisini görmedim daha. Sırf bot var diye oynayanlar var oyunu (Bkz. Shadowborn Very Happy )
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  katil Salı Nis. 22, 2008 7:13 am

bu benim dedgim dc olup tekrar oyuan giriyo gm ye cevap yazıyo partideki diger karakterleride yonetebiliyo ve rogue la bednen daha iyi oynuyo gouge atıp arkasıan gecip bs atıyo nerdeyse butun skilleri cok yerinde ve zamanıdna kulalnabiliyo ve dodge paryy gibi seyelride algılayabiliyo silahlara zehir suruyo olunce kalkıp yeniden eski yerden farma baslıyo repair gerekiyosa gidip oluyo flash powder birtince alaıyo canta dolunc asatıyo Razz simdi diceksiniz sen bunu kullandınmı katille kullanmadım tabiki, kullandımki tavsiye etmiyorum cunku wowa verdiginiz aylık ucrettend aha fzal istiyo ve cracklisi yok is yaapyım derken hesabınızı kaybedebilrisiniz veya pcye virus bulastırabilrisiniz oynayanın insanmı bootmu sadece whisplere verdigi otomatik mesajlardan anlaaybilrisiniz her turlu secenek ve ayar mevcut

En son katil tarafından Salı Nis. 22, 2008 7:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  SpellJack Salı Nis. 22, 2008 7:15 am

katil demiş ki:bu benim dedgim dc olup tekrar oyuan giriyo gm ye cevap yazıyo partideki diger karakterleride yonetebiliyo ve rogue la bednen daha iyi oynuyo

Magisterde 3. bosstaki rogue de senden iyi oynuor bunda bi şey yok Very Happy Very Happy Razz
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  katil Salı Nis. 22, 2008 7:16 am

hahaha oda bi nevi bot Razz sonucta pc yonetiyo onuda Razz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

Mesaj  madeni Salı Nis. 22, 2008 11:51 am

katil demiş ki:bu benim dedgim dc olup tekrar oyuan giriyo gm ye cevap yazıyo partideki diger karakterleride yonetebiliyo ve rogue la bednen daha iyi oynuyo gouge atıp arkasıan gecip bs atıyo nerdeyse butun skilleri cok yerinde ve zamanıdna kulalnabiliyo ve dodge paryy gibi seyelride algılayabiliyo silahlara zehir suruyo olunce kalkıp yeniden eski yerden farma baslıyo repair gerekiyosa gidip oluyo flash powder birtince alaıyo canta dolunc asatıyo Razz simdi diceksiniz sen bunu kullandınmı katille kullanmadım tabiki, kullandımki tavsiye etmiyorum cunku wowa verdiginiz aylık ucrettend aha fzal istiyo ve cracklisi yok is yaapyım derken hesabınızı kaybedebilrisiniz veya pcye virus bulastırabilrisiniz oynayanın insanmı bootmu sadece whisplere verdigi otomatik mesajlardan anlaaybilrisiniz her turlu secenek ve ayar mevcut

tolga tum bunları yapabılıyor ıse senın hesaba bır tane alalım ucretı guıld ce karsılıyalım Razz

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

- Similar topics