Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efendy guild başvuru formu

Efendy guild başvuru formu Empty Efendy guild başvuru formu

Mesaj  Efendy Ptsi Ocak 17, 2011 10:27 am

Başvuru Formu

Karakter adı : Efendy

Karakterinin Class : Hunter

Oyunda amacın ( pve / pvp /rp) lütfen detaylı yazın: guild olarak yapılan raidlere aktif katılmak raid yapmak Pve bile demiorum artık çünkü sadece raid yapmak istiorum.

Raidlere katılmak istiyor musun? Evet ise
Raid bilgin ne durumda kısaca özetleyebilirmisin ? : Eski karakterimden bildiğim kadarıyla Bastion of twiligth ilk 2 boss down (halfus wrymbreaker ve valiona and teralion) Bwd ilk iki boss down (magmaw ve omnotron defence system)

Eğer
main class ( healer / tank ) lardan biri ise karakterin, ihtiyaç
duyulduğunda guildin gereksinimi doğrultusunda talent değiştirebilir
misin ? :

Raidlerde veya diğer zamanlarda hangi talenti kullanmayı tercih ediyorsun ? : Survival

Ne kadar zamandır bu karakterle oynuyorsun ? : yaklaşık 5 senedir wow oynuorum main charım normalde druid idi ama çok fazla oynamaktan sıkıldım artık ve huntera geçtim yaklaşık 1.5 senedir hunter oynuorum.
Daha önce hangi guildlerde bulundun ve neden ayrıldın ? : 2006-2009 bladefist serverı eküri guildi resto drudi oynadım main healerdım gayat iyi bir guilddi askerlik nedeni ile kısa süreli ayrılmak zorunda kaldım (12 aycık) ama döndüğümde guild fes edilmişti. 2010 un haziran ayından bu zamana kadar wildhammer serverında evulation project adlı guilddeydim ama anlaşamamaktan dolayı çıktım.

Karakter ile ilgili bilmemizi istediğin noktalar: karakter hakkında nie böle bi soru sordunuz anlayamadım ama tipik bi hunter dps manyaa.

Kişisel Bilgiler

Ülken/Şehir : Türkiye/İstanbul

Yaşın :27

Efendy
Misafir

Efendy guild başvuru formu Empty referanslar

Mesaj  Efendy Ptsi Ocak 17, 2011 10:32 am

deminki forma referansları koymayı unutmuşum
guildinizde oynayan we realden de tanıdığım yaşam arkadaşım shurikan nickli orkun arkadaşım orkun nickli ve mehmet arkadaşım onlygroan nickli bide onur arkadaşım war ama o şuanda asker onunda ismi geçsin istedim imdie nickli

Efendy
Misafir

- Similar topics