Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WARRIORC

4 posters

WARRIORC Empty WARRIORC

Mesaj  warriorc Paz Şub. 17, 2008 12:56 pm

Guilde lvl 5 iken katıldım. Katılma nedenim bir arkadaşımın bu guildde olmasıydı. (Tarkhan lvl 70 frostmane realme geçti) Günlük hayttan tanıdığım 2 arkadaşım da guilde benden ya biraz önce yada bir müddet sonra katıldılar (Teresias lvl 70 fostmane realme geçti - Thechello lvl 70 Roque frostmane realme geçti) Guildin bana ilk yardımı Katil tarafından lvl 40 iken gerçekleşti bana mount alabilmek için vermiş olduğu 50 altın hala hatırımdadır. (Çünkü hala ödemedim Razz). Sonrasında lvl ilerledikçe diğer arkadaşlarla olan irtibatımız kuvvetlendi. 70 ler arasındaki iletişimin neden bu kadar iyi olduğunu ancak lvl 70 olunca anlayabildim. Düzenli olarak hergün yapılan daily questler, heroic dungeonlar ve 10 kişilik raidler oyuncuların birbirleri ile daha fazla zaman geçirmelerine dolayısıyla da iletişimlerinin güçlenmesine neden oluyor. Özelliklle Noyan Cankır ve Mustafayla aynı devrenin 70 i olmamızda bizim aramızda böyle bir bağ yarattı sanırım. Gerçeği itiraf etmek gerekirse lvl 70 olunca günlük yaşamdan tanıdığım o arkadaşlarla diğer arkadaşların bulunduğu frostmane realmine geçecektik. Onlar geçtiler ve benim burda olmamın esaslı bir nedeni var. Bağlayıcılık tabiki oyuna bağlı değil ama lahmacun guildinde oynamak bana tarİfsiz bir zevk veriyor. Bu zevkin oluşumu özellikle guilddeki oyuncuların insani yanlarını ön plana çıkarmaları, samimiyetleri, içten muhabbetleri ve oyunu oyun olarak görmelerinden geçiyor. İnsan oyunda olsa mutlu olduğu yerde kalmalı, reeldeki arkadaşlar her ne kadar baskı yapsalarda yerimden memnunum. Son kale düşene kadar shattered halls da lahmacun guildinde "FOR THE HORDE"

En son warriorc tarafından Paz Şub. 24, 2008 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

warriorc
Class Lider
Class Lider

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Orc
Raid Puanı :
WARRIORC Left_bar_bleue0 / 1000 / 100WARRIORC Right_bar_bleue

WARRIORC Empty Geri: WARRIORC

Mesaj  katil Salı Şub. 19, 2008 11:33 am

sen bitanesin yawwww
keske herkes senin gibi vefalı olabilseydide uzuldugumuz gunleri hic yasamasaydık ama guildin yapısı tam oturdu sanırım ekibimiz saglam bundan sonra daha da zevkli oyunlar cıkarabilmemiz icin hic bir engel kalmadı...
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
WARRIORC Left_bar_bleue100 / 100100 / 100WARRIORC Right_bar_bleue

Mesaj  warriorc Salı Şub. 19, 2008 2:02 pm

yeni katılan arkadaşalrın oyun becerileri gerçekten yüksek eminim çok kısa bir zamanda guildimiz hakettiği yere gelecektir. Ayrıca yeni gelen arkadaşlarında eski müdavimlerle kurmuş oldukları hızlı ve köklü iletişim gerçekten hayranlık uyandırıcı. Sanki kendileriyle oyunun başından beri birlikte oynuyor gibiyim. O kadar sıcak kanlı bir uyum gösterdiler...

warriorc
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

WARRIORC Empty kankı :P

Mesaj  madeni Salı Şub. 19, 2008 5:19 pm

guıld de ılk kac lvl geldım hatırlamıyorum ama eskı guıld dımız ıle cordılerın guıld bırlesıp adı lahmacun konuldugunda ud bır warlock (karabuyu) ıle bu yenı olusumun ılk uyelerınden ıdım sonrasında sımdı maın olan madeni yi actım

ılk donemler cok sewmedıgım hatta durust olmak gerekırse 70 oldugumda bıle uzun sure sewmedıgım bu paly ı actım Razz

benım sansım gokmenın sansızlıgı uzerıne yollarımız kesıstı nasılmı 60+ paketını alamamıstı canım dostum

once mıne toplama we meslek muhabbetlerı ıle basladı sewısmelerımız sonrasında warıorc u warı warıyı gokmen gokmenı hemso hemsoyu kanka kankayı kolpa tank aldı Razz

uzun sure 70 olmak ıcın yan yana q yaprık yerı geldı sowduk yerı geldı gulduk hatta benım sahsıma munahasır takıntılarım ıle ufak bır ayrılıgım bıle oldu eh ınsan bazen doruyu bulmak ıcın once bır yalnıs yapma gereksınımı duya bılıyor

ne tesaduf kı benımde unutamadıgım yardımların ılk ı katıl e denk gelmıstır

henuz katıl taze 70 ustunde bırakın epıgı mavı ıtemın bıle bır elın parmaklarını gecmedıgı donem ezık rogue dıyecegımız bır donem de ben sm cat te bır shıled a taktım ama ne takma belkı 10 kere random partı gırdım we ıkı kere dusen ıtem samy we warı tarafından elımden alındı

gel gelelım o donem tolga ıle tanısıklık yok ama canım burnumda attım bır pm
slm katıl musaıtmısın ?
efendım
ya sm de bır ıtem war kactır alamıyorum gelırmısın
ınv at
ama dedıgıne pısman olmustur yedıgımız wıpe ların sayısnı unuttum ama oglen 12 olmadan baslıyan maceramız aksam 18.00 ı gecıyor ıken bıtı namussuz ıtem cok gec dusmustu Razz

wel hasıl saat ler gunlerı gunler haftaları haftalar ayları kowalıycak ıken zorla ama cıdden zorla 70 oldum

olana kadar benı sıkan paly erdal abının bır ıkı konusması telkını ıle bana cazıp gelmeye basladı yarısı dolu olan bardagın o gune kadar hep bos kısmına odaklanıp dolu olan kısmını ıse hep gormezden geldıgımı fark ettım sımdıerde hepınızın hadı belkı herkes bılmez ama cogunuzun bıldıgı gıbı kısa wadede ezık pala mı deredım topladım we sımdılerde kolpa warılerle hc yapıp asıl meslegım olan healer lık tan cok off tanklık yapıyorum Smile

burdan ozellıkle selam atacagım kankılerım pıntı warı gokmen cakma tank noyan we ne ıdıgu bellı olmayan traoll hunter bozuntusu cako
danadan tank olmaz dıyenlere ınat tank olan ası ruhlu dana semıh kemık torbası ısmı ıle tezat yapıda katıl Razz ud guzelı surgundekı sp cordı , ımba lock erdal abı , wıdı wıdı larım ıle canını bezdırdıgım sozde mt dıyetısyen sofrası kackını yupos

sızlerı yazıma katmadan sona erecegını sanmıstınız dımı sızı benı bılmezler :PP

En son madeni tarafından Salı Şub. 19, 2008 5:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

WARRIORC Empty :)

Mesaj  madeni Salı Şub. 19, 2008 5:26 pm

gokmen gozumden kacmadı ufak hılen senı senı tank ıtemlerı zayıf dıye dps gear ıle foto almıs senı senı kesın bu fotoyu ogleden once cektın ogleden sonra bız rızelıler bu kadar cın fıkırlı olamıyoruz Smile)

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Salı Şub. 19, 2008 6:48 pm

Mustafacığım tank itemlerle foto çekeydimde dünya elem gleydi dimi Smile. Zaten kuşumsu görünümlü gerzek tipli kafalık sayesinde bütün moblar beni görnce kıs kıs gülüyor gülmekten hc de dps bile veremiyor garibanlar artı zaten yarısıda gülerek geberip gidiyor. Yav bu benim tank kafalığına neden herkes kahkaha savuruyor bi ben anlamadım. Öğleden önce şunu bi daha düşüneyim bakayım Razz Ezik HOPA

warriorc
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  madeni Çarş. Şub. 20, 2008 6:23 am

heheh neden acaba bende bı dusenem Razz
hadı cabuk on ol tank lazım Smile

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  Basibozuk Çarş. Şub. 20, 2008 11:41 am

Vallaha kaç gündür bakıyorum sayfaya bişeyler yazıyım diye ama nedendir bilinmez aklıma bişeyler gelmiyor öncelikle gökmeni kutlamak isterim duygularını böyle içten dile getirdiği için malüm ikimizde war olduğumuz için çoğu zaman aynı partilerde yer bulamıyoruz ve muhabbetimiz fazla gelişmedi kaç gündür düşünüyorum ne yazıyım die ama kuru bi teşekkür ve yüzümdeki tebessümden başka yapacak bir şey aklıma gelmiyor

Bu arada çakma paly nerden girmişse girdi gene araya bende sana selam edim burdan ezüklerin şahı blood elflerin iftiharı guildin madeni musti Razz

Not:Gökmen warriorlar köşesine böle tanışma konulu bi bölüm açalım muhabbet gelişşin nasıl olsa ilerde omuz omuza epey dayak yiycük yeni gelecek olan arkadaşlarıda tanıma kaynaşma imkanımız olur kendi aramızda ise daha bi samimiyet olur ne dersin
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Çarş. Şub. 20, 2008 2:35 pm

O zaman her class burda kendi tanışma ve kaynaşma geyiğini açsın Smile Ben hemen açayım bi başlık

warriorc
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  madeni Çarş. Şub. 20, 2008 2:42 pm

lol hazır acılmısı war ıste herkes dewam etsın burdan
warı datyanısması gozlerımı yasarttı bır ıkı paly daha gelse alttan sorcam bensıze Razz

ama suan ıkı kolpa paly harıcı pala yok yahu koca guıld de Sad

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Çarş. Şub. 20, 2008 3:53 pm

Yazık sana mustafa. Bende bundan sonra holy itemi toplayıp sana arkadaşlık etcem. İçim parçalandı yaşadığın bu yalnızlığa. Very Happy

warriorc
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  madeni Çarş. Şub. 20, 2008 7:51 pm

lol ole walla yalnıs kalık alone ıle Smile

madeni