Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun)

2 posters

guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Empty guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun)

Mesaj  katil Ptsi Şub. 25, 2008 4:02 am

Sevgili dostumuz, Lahmacun guildine duyduğun ilgi için teşekkür ederiz.
Gearınız leveliniz veya oyun bilginizle ilgili aşağıdaki sorularımızın amacı sizi daha iyi tanıyabilmektir.
Guildimizi daha iyi tanıyabilmeniz icin forum içinde acılan konulardan bazılarını buraya taşıyıp sizinde guilde girmeden once okumanızı rica ederiz. Lütfen o konularıda okurken, okuduğunuzu ve görüşünüzü belirten bir mesaj bırakın.

1-Lütfen istenilen bilgileri eksiksiz doldurun , nick,level, ırk, class, talent. Örneğin example,Level 70 Tauren warrior, protection talent gibi…. (bu dolduracakalrınız kabul edilmekten ziyade siz tanımamıza ve guildin geleceğle ilgili planlar yapmamızda bize yardımcı olacaktır).

2- Sizinle ilgili bilgi başvuru incelendikten sonra kabul edilirseniz size ulaşılacaktır. Başvurunuzla ilgili olarak yanıt alamazsanız tekrar başvuruda bulunmanıza gerek yoktur, biz ihtiyaç olursa size ulaşırız, sizinle ilgili gelişmeleri takip ederiz.

3- Eğer başvurunuz kabul edilirse, guilddeki ilk ayınızda deneme sürecine tabi tutulacaksınız, bu süre sonunda guildin yetkili kişilerince uygun görülen arkadaslar asil üye olabilir ve üyelerin tüm haklarına kavuşabilir.

flower

Başvuru Formu

Karakter adı :

Armory Link :

Karakterinin Class :

Oyunda amacın ( pve / pvp /rp) lütfen detaylı yazın:

Raidlere katılmak istiyor musun? Evet ise
Raid bilgin ne durumda kısaca özetleyebilirmisin ? :

Eğer main class ( healer / tank ) lardan biri ise karakterin, ihtiyaç duyulduğunda guildin gereksinimi doğrultusunda talent değiştirebilir misin ? :

Raidlerde veya diğer zamanlarda hangi talenti kullanmayı tercih ediyorsun ? :

Ne kadar zamandır bu karakterle oynuyorsun ? :

Daha önce hangi guildlerde bulundun ve neden ayrıldın ? :

Karakter ile ilgili bilmemizi istediğin noktalar:

Kişisel Bilgiler

Ülken/Şehir :

Yaşın :

Seninle ilgili bilmemizi istediğin konu varmı?:
(lütfen basvuru talebinizi yeni konu başlığı ile bildiriniz bu konun altına devam etmemesi icin kilitliyorum)

En son katil tarafından Salı Mart 04, 2008 9:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Right_bar_bleue

guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Empty form

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Ptsi Mart 03, 2008 10:34 am

Başvuru Formu Karakter adı :Lasenguna/isbtr(migrate ile gelcek)
Armory Link :tam olarak bilmiyorum bakmadım Karakterinin
Class :shaman/rogue
Oyunda amacın ( pve / pvp /rp) lütfen detaylı yazın:pve(kasmak biraz sıkıcı da olsa)pvp(kim ally ezmek istemezki?)rp(oyundaki rp usnsurlarına elimden geldiğince önem veririm ve yapmaya çalışırım)

Eğer main class ( healer / tank ) lardan biri ise karakterin, ihtiyaç duyulduğunda guildin gereksinimi doğrultusunda talent değiştirebilir misin ? healer shaman aslında second ama gerekirse element ya da başka birseye her zaman geçerim
Raidlerde veya diğer zamanlarda hangi talenti kullanmayı tercih ediyorsun ? :

KABUL EDİLDİNİZ
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Class : shaman/rogue
Talent : resto/combar
Irk : tauren/undead
Raid Puanı :
guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guilde başvuru formu (ilk bunu okuyun) Right_bar_bleue

- Similar topics