Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur

+3
Gulyabani
denemekatil
katil
7 posters

bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Empty bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur

Mesaj  katil Salı Şub. 26, 2008 3:36 pm

ventten gorusme imkanımız olmazsa aklınıa takılan seyleri burdan gorus almak veya karar vermek icin paylasabiliriz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Right_bar_bleue

bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Empty deneme

Mesaj  denemekatil Salı Şub. 26, 2008 3:59 pm

dasdaddasdas

denemekatil
Honored
Honored

Class : rogue
Talent : Pve combat dager
Irk : undead
Raid Puanı :
bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Right_bar_bleue

bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Empty Geri: bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur

Mesaj  Gulyabani Salı Şub. 26, 2008 4:31 pm

ben görebiliyorum bu arada Smile

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Right_bar_bleue

bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Empty Geri: bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur

Mesaj  Misafir Çarş. Şub. 27, 2008 12:05 am

Gulyabani demiş ki:ben görebiliyorum bu arada Smile

Sen Class lider diil misin kardeşim Smile görcen tabe:P

Misafir
Misafir

Mesaj  abuzer Cuma Şub. 29, 2008 4:39 am

madem burası yönetim ile ilgili bölüm bir konuyu yazmak ihtiyacı duydum

benim char hacklendiği zaman feelsogood nickli rogue ile oyunda bulundum biliyorsunuz. Bu charın asıl sahibi emin isimli arkadaşımızdır. Biz bu server a gelirken daha önce bulunduğumuz server olan Auchindoun serverinde beraber oynuyorduk eminle. Orda 52 level mage bırakıp sırf ben buraya geliyorum diye benimle gelen, kardeşim kadar sevdiğim bi insandır. Hem evinden, hem de zaman zaman kafeme gelip oturup bu oyunu oynuyor. Dün gece ben oyunda olmadığım sırada cordial'a wisp atıp guildden yardım alamadığı konusunda şikayetini dile getirmiş. Hakkaten dikkat ettim, o veya yeni yetmiş olmaya çalışanlar bir şey yazdığı zaman bazen sorularına yanıt alamıyorlar, bazen selam verenlerin selamı alınmıyor, bu arkadaşların kendisini tek taraflı olarak kötü hissetmesine neden oluyor.

Dün dungeona gitmek için yardım istediğinde o anda 23 tane 70 lvl adam online mış, screenshotlar almış, kimi ogrimmarda, kimi shattarda olan adamları göstermiş,belkide arkadaşlar o anda meşguldüler bilemiyorum, ama dungeon için yardım lazım deyip 10 dakika beklemiş emin ve kimseden yanıt alamamış, ben hatırlıyorumda cordial kendi hunter ıyla 70 olurken, ben, fatma, yupa girip onun dungeonlarına yardım etmiştik.Hatta sadece cordial değil, başka kişilerede hepimiz yardım ettik diye hatırlıyorum.Bu arada hep cordial'ın adını yazdım diye sanılmasın nevzatı suçluyorum, emin onunla konuştuğu için onun adını yazdım hep. Kimseyi suçlamak veya yermek gibi bir niyetim yok, amacım burdan bir çözüm önerisi sunmak.

Çözümüm şu; nasıl karazhan prequestleri için çarşamba gününü belirledik, 60+ olan arkadaşlar içinde haftanın bir gününü belirleyelim ve onlar için dungeon görevlerini yapalım diyorum.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Çarş. Mart 05, 2008 10:31 am

katılıyorum

warriorc
Class Lider
Class Lider

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Orc
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Çarş. Mart 05, 2008 4:54 pm

abu haklısın ama sende carkın ıcındesın yanı neyın nasıl oldugunu bılıyorsun daıl q lar heroıcler yada pvp ler zaman zaman ııce bunalıp sadece makara yapmak ıcın gırılen gunler war

su gun su saat desek bıle o gun o saat olmaz olamaz sende az cok bılıyorsun bu tamamen sans bugun lazım dendıgınde 1 hafta sonra olabılıyor

benım madeni de yardım aldı alone da belkı zamnında senın abuda almıstır bılemem ama anlık olmuyor sonucta herkesın kendı derdı, planı war o yuzden bu konuda her ıkı tarafın da cok esnek olması harıcınde cıkar yol yok gıbı gelıyor bana

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  Misafir Perş. Mart 06, 2008 6:46 am

yanlış yer silinebilir.....

Misafir
Misafir

Mesaj  Basibozuk C.tesi Mart 22, 2008 7:21 am

Sizlere teklifim olacak sayın arkadaşlar malümunuz üzere ben dahil bazı arkadaşlar online olmada sorunlar yaşıyoruz bir nebze olsun bunun üstesinden gelebilmek için raidler olsun diğer acil olaylar durumunda birbirimize rahat ulaşılabilmek için iletişim bilgilerimizin olduğu bi bölüm açılmasını istiyorum buna herkes giremesin ama guild yönetiminde söz sahibi olan kişiler ve raid liderlerin giriş izni olsun. Ben kendi adıma iletişim bilgilerimi giriyorum

Mail:sozler8734@hotmail.com
Telefon:05379877135
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  katil C.tesi Mart 22, 2008 8:57 am

off nota isteyen telefon numarasını yazdırabiliyo
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu bolum member statusunun goremeyecegi bolumdur Right_bar_bleue