Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cektiginiz fotorafları buraya upload edin lutfen

cektiginiz fotorafları buraya upload edin lutfen Empty cektiginiz fotorafları buraya upload edin lutfen

Mesaj  katil Perş. Şub. 28, 2008 6:24 pm

artık ana sayfamızda genis bir fotoraf albumu olusturabilecegimiz kısım var bunu doldurmak icin sizleridne cektigi fotoraflara ihtiyac var bendeki fotoraflar yarısını biel doldrmaya yetmedi raidlerde kestiginzi bossalrı 3 5 kişi takılırken cektiginzi hos fotoları veya karakterinizle vesikalık resminizi (warriorc un gecenlerde yaptıgı gibi) birlestirdiginzi fotoları vs. hosunuza giden fotoları ana sayfada yayınlayabiliriz hem dısardan sitemize giren kişielre bizi tanıtmak adınada hos bir acılıs sayfası olusturmus oluruz

fotoları upload etmek icin once upload etmek istediginiz fotoları bir klasorde toplayıp o klasoru sıkıstırma programıyla zip haline getirin daha sonra linledigim siteye upload edip linkini bunun altına yazacagınız mesajınıza yapıstırmanız yeterli olucaktır...

http://rapidshare.com/

eger fotorafı burdan gosterebilmek istiyorsanız forum kuralları bolumune actıgım foruma fotoraf ekeleme resimli anlatım baslıklı yazıyı okuyun resimli anlattım
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
cektiginiz fotorafları buraya upload edin lutfen Left_bar_bleue100 / 100100 / 100cektiginiz fotorafları buraya upload edin lutfen Right_bar_bleue

- Similar topics