Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yonetim ve clas lider secim taslagı

3 posters

yonetim ve clas lider secim taslagı Empty yonetim ve clas lider secim taslagı

Mesaj  katil Cuma Şub. 29, 2008 10:26 pm

hekesin bildigi gibi guildde en cok soz sahibi olanlardan biriyim guildi ben kurmadım guild benim guildim degil (su an uye olan herksin) ama bu gune kadar genelde benim yonlendirmelerim dogrultusunda yurudu. her zaman baskıcı dedigim dedik arkadaslarını kayıran insanlara emirler yagdıran biri olmaktan kacındım hem muhabbeti gusel hem saglam bir pve guildinin alt yapısını kurmaya calıstım istedimki hem sadece g chatle arkadaslarıyla muhabbet ederek mutlu olan kişiler (raid dungeona girmedende) hemde raidlerde alabildigine boss kesen hardcore oyuncular birarada mutlu olabilsin bu surecte cok ii insalar tanıdım dostluklar kurdum (isin en ilginc yanıda oyundaki arkadaslardan hic kimsenin yuzunu dahi gormuslugum yok kimseyi reelden tanımıyorum) muhabbet olayının amacına ulastıgını dusunuyorum birbirine gonul bagıyla baglı bir cok kişi aramızda bircok gucluge gogus gerek bizi bırakmadan bu gunlere geldik. simdi sırada harcore oyuncuları tatmin edecek bir guild yaratmakta
guild bir arkadas grubu tarafından yonetilmedigi herkesin bir yerlerden geldigi icin secim sistemiyle yonetimi cogunlugun belirlemesini savundum hep ve kararlastırdıgımız secim tarihide geldi cattı.

guilde birseyler katmakmı istiyorsunuz yonetimde soz sahibi olmak mı istiyorsunuzguildi daha ileri goturebileceginizimi dusunuyorsunuz?

secime katılıp secilmeniz gerekecek:)

secim esasları:
yonetimin secilmesi: yonetim 5 kişiden olusacak bu 5 kişinin 2 kişisi aynı zamanda raid lider olacak kimlerin raid lider olacagı yonetimin alacagı karardır yonetime tek tek aday olunmaycaktır 2 kişi zaten sabit oldugundan 3 kişi birlesip biz yonetime adayız deyip secime katılacak (secilecek arkadasların rastgele olmaması bir birleriyle uyumlu anlasabilecek kişiler olması icin tek tek 3 aday secilmeyecek 3 er kişilik aday grupları secime girecektir)
gm : cordial gm sabit secim yapılamaz
ben (katil) : sabit secim yok (simdi bu nerden cıktı hani secim yapıyoduk diyenleriniz olmasın bu benim kararım degil)
yonetim 3. kişi
raid lider
raid lider

class lider secimi : her classtan 1 kişi class lider olarak secilecektir secilen arkadas yedegini kendisi belirleyecektir (tek kişi secilip yedegini belirlemesi yine uyumlu olabilmeleri icin gereklidir)
her class kendi class liderini secicektir

secimler forumdan anket seklinde kimin kime oy verdigi gorumeyecek sekilde ama genel durum gorunecek sekilde olacaktır

yonetime 70 leveller aday olabilecek 60 + lar oy kullanabilecektir
class liderler 70 leveller aday olabilecek o classtan herkes oy kullanabilecektir
her class class lider secimini kendi class bolumunden yapıcak yonetim secimini acacagım yeni forum bolumunden yapacaktır
hem yonetim hem class liderlige aday olunup ikisine birden secilinebilir
secime katılmak isteyenler bu konunun devamına mesaj atıp adaylıklarını bildirecekler
secimler forumdan anket seklinde kimin kime oy verdigi gorumeyecek sekilde ama genel durum gorunecek sekilde olacaktır
1 hafta anket aktif tutulup mumkun olan en yuksek katılım saglanıcak

tum kadroların adayları belli olması icin secimlerin tarihi belirsiz bir sure uzatılmıstır aday kadrosu dolmayan konumlar icin eski arkadasların otomatik secilmis sayılmasını duysunuyorum (bu dusuneceyi daha kesinlestirmedim)

En son katil tarafından C.tesi Nis. 12, 2008 10:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
yonetim ve clas lider secim taslagı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100yonetim ve clas lider secim taslagı Right_bar_bleue

yonetim ve clas lider secim taslagı Empty Adaylık

Mesaj  Misafir Paz Mart 02, 2008 12:53 pm

Arkadaşlar class liderlik secimleri icin adaylıgımı koyuyorum.Secim sürecinin centilmence gececegine inanıyorum.

Not : Warrior class liderligi icin adaylıgımı koyuyorum , sadece warrior arkadaşlar oyunu kullanabilir ... SAYGILARIMLA

Insowarrior

Misafir
Misafir

yonetim ve clas lider secim taslagı Empty seçime giderken

Mesaj  Misafir Paz Mart 02, 2008 8:22 pm

Önerilerin bence gayet iyi, eline sağlık Katil. Müsait olduğunda "secimler forumdan anket seklinde kimin kime oy verdigi gorumeyecek sekilde ama genel durum gorunecek sekilde olacaktır
1 hafta anket aktif tutulup mumkun olan en yuksek katılım saglanıcak" çözümünü oluşturursan uygundur kanımca.

Misafir
Misafir

yonetim ve clas lider secim taslagı Empty Geri: yonetim ve clas lider secim taslagı

Mesaj  abuzer Ptsi Mart 03, 2008 1:55 pm

Yaklaşan seçimlerde class liderlik veya başka yönetimsel görev istemiyorum. Kendimce sebeplerim var, agresif bi insanım, çabuk parlayabiliyorum, bunu zaman zaman raidlerde de yaşıyoruz ya da farketmiyorsunuz bilmiyorum. Bu nedenle ben kimseyi kırmadan en doğru kararın bu olduğunu düşünüyorum. Kendimi tanıyorum. Lütfen anlayış gösterin.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
yonetim ve clas lider secim taslagı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100yonetim ve clas lider secim taslagı Right_bar_bleue

yonetim ve clas lider secim taslagı Empty Geri: yonetim ve clas lider secim taslagı

Mesaj  madeni Ptsi Mart 03, 2008 2:19 pm

oyunla olan ılıskımı mınımıze etmek ıcın cabalıyorum ılerde daha az on olmak ıcınkendımı zorlıycagım ıcın genel (guıld ıcı) yada bolgesel ( class)

gorew talebım yok saygılarımla.

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :
yonetim ve clas lider secim taslagı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100yonetim ve clas lider secim taslagı Right_bar_bleue

Mesaj  Misafir Salı Mart 04, 2008 11:16 pm

Guild chat te de dokunduruldu bu konuya "adaydan çok aday değilim var" diyen şeklinde, ancak belirtmemde yarar var, kısa bir süre sonra ancak raidlere girmek için log in olabilecek duruma gelme ihtimalim var, o yüzden sağlıklı bir yapı için raid liderliği ve/veya class liderliği için aday olmamam en doğrusu olacaktır.

Misafir
Misafir

- Similar topics