Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alchemistlerin dikkatine (potion konusu)

3 posters

Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Empty Alchemistlerin dikkatine (potion konusu)

Mesaj  Misafir C.tesi Mart 01, 2008 1:45 am

Guildimizde potion master olmadığından dolayı her raid de büyük zarar edilmektedir.

Alchemistlerin toplanıp 1 kişiyi potion master olarak görevlendirmesi, matları o an için ah den satın alsak bile proc ihtimalinden dolayı zarar edilmemesini sağlayacaktır.

Açıkçası ben kendim potion larımın bir kısmını ogrila dan alabiliyorum, ancak çoğu kişi oranın daily lerini yapmayabilir, yapsa bile zaten gunluk toplanan apexis ler le ancak bir yere kadar idare edilebilir.

Bu konunun acilen görüşülmesini ve karar verilmesini öneriyorum.

Misafir
Misafir

Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Empty Geri: Alchemistlerin dikkatine (potion konusu)

Mesaj  abuzer C.tesi Mart 01, 2008 2:25 am

benim warlock a epic fly alabilse guild, bunların hiçbirine gerek kalmayacak ama alınmayacak gibi görünüyor. Bu konuyu konuşalı iki hafta oldu, guild bankda para edecek bi sürü şey görüyorum onları ne için ne amaçla tutuyorsunuz bilmiyorum ama en iyisi benim warlock u başka server a götürmem orda pvp yapar eğlenirim hiç olmazsa burda bölece boş duruyor.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Right_bar_bleue

Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Empty Geri: Alchemistlerin dikkatine (potion konusu)

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Salı Nis. 08, 2008 3:03 pm

bu sadece bir süşünce ama her alchemist yapabildigi potları foruma yazzsın boylece -şu yapabiliyormusun yerine direk-şunu bana yaparmısın 10 tane kaç g diye sorulur böylece herkesin işi kolaylaşır.
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Class : shaman/rogue
Talent : resto/combar
Irk : tauren/undead
Raid Puanı :
Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Right_bar_bleue

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Salı Nis. 08, 2008 3:04 pm

düşünce olcak süşünce deil
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Raid Puanı :

Mesaj  SpellJack Salı Nis. 08, 2008 4:34 pm

yazdığın mesajları düzenleyebilirsin. tekrar mesaj yazmana gerek yok. Yazdığın mesajın sağ üst köşesinde edit butonu var. o buton sayesinde mesajlarını editleyebilirsin.

En son SpellJack tarafından Perş. Nis. 10, 2008 4:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Alchemistlerin dikkatine (potion konusu) Right_bar_bleue

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Çarş. Nis. 09, 2008 11:34 pm

Yarın hem Gruul hem KARa var biri olmazsa digeri pot masterlıga specledigim için recipe lerde biraz sıkıntılarım var siz aradıklarınızı bügün yazmanız mümkün ise matlarını bügünden farmlamaya başlayıcam (isteyen guild memberlar sayısına gore daha fazla falan )
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Raid Puanı :

- Similar topics