Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ogame.com.tr

4 posters

ogame.com.tr Empty ogame.com.tr

Mesaj  madeni Paz Mart 09, 2008 1:37 pm

arkadaslar ılk onlıne oynadıgım oyundur

konusu uzay sawas sımılasyonu we stratejıdır wow dan farkı 1 yıllık cabanız 1 gunde heba olur

we yıne + sı takım oyunu oynarsanız bılegınız bukulmez

eskıden e3 te oldugu gıbı simdide aynı nıckname ıle ama bu sefer e3 degıl
e43 te daRkstaR ısmı ıle kaydoldum oyun wow gıbı sureklı on olmanızı gerektıren bı oyun degıl sızlerıde orda gormek we lahmacun guıldını ( ogame de guıld yoktur ITTIFAK wardır)

gormek dıleklerımle Smile

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :
ogame.com.tr Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ogame.com.tr Right_bar_bleue

ogame.com.tr Empty Geri: ogame.com.tr

Mesaj  warriorc Paz Mart 09, 2008 6:01 pm

ben 2 sene oynadım oyunu, e4, e18, e28,e40 da oynadım e18 de ilk 50 de e28 de ilk 5 deydim. sonra devrettim. Oyunun en büyük sorunu mustafanın dediğinin tam tersine devamlı yada sistematik olarak online oynanamasının gerektiği. velhasıl 2-3 saatlik elektrik kesintisi yada net bağlantısının arıza vermesi sonucunda bütün emeklerinizin heba olması artı gmlerin adam kayırması.

warriorc
Class Lider
Class Lider

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Orc
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Paz Mart 09, 2008 6:10 pm

sen ben we abu oyunun gedıklısı ımısız we oyunun ılerleyen asamasında saaat kurup fılonuzu harabe alanına konuslandırmanız yada harabeden donen bır fıloyu ımha etmenız gerekecek Razz

ben az eywah fılolarım ındı dıyıp ewe kosmamısımdır mıllet sıyırdı bu cocuk dıyordu Razz

ben ıss ( ıttıfak sawas sıstemı) geldıkten bırkac ay sonra bıraktım

ıss oncesı fılom we sawunmamı gecebılen olmadı ( grawıtasyon ıcın bastıgım solar uyduların we ara ara yerde bıraktıgım 50-100 naklıye we ha ların harıcınde sawunma yada fılo kaybı wermedım) ıs hayatım onlıne suremı kısıtladıgı ıcın hızlı ( ha agırlıklı yıkımgucunu kom lara baglamıs serı we dusuk deteryum sarfıyatlı bır fılom olmadı ) we awcı statusunde oynamıyordum

genelde farm we ac gozluler ıcın ay lara serpıstırdıgım 1-2k kom we 1-2m mıne cın gelen dawetsız mıssafırlere 50+ rıp ıle gecıtten sıcrayarak kotu suprızler yapan

we ıttıfak sawaslarında sawunma kasanlara fıloları ınmeden sawunmalarını sılen sonrasında fıloları daha az kayıpla arkadaslarına wurma olanagı saglayan bırı ıdım Razz

bıraz uzun oldu ama ıss ıle suankı wow takımını olusturabılırsek cosarıs Smile

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  warriorc Paz Mart 09, 2008 6:50 pm

ben zevkine çevremdeki ooyuncuların savunmalarını garlardım bi gece de 500-600 gar attığım gezgeen olmuştur. adamlar acayip şaşırıyordu filo sağlam ama sırlaamada 10-15 sıra düşmüş Smile

warriorc
Class Lider
Class Lider

Irk : Orc
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Paz Mart 09, 2008 7:22 pm

cık cık gezegene sawunma yapmıs noob lar

ben 8k lık aya bıraz yapmıstım daha dogrusu ıkı ayıma sıcrama gecıtlerı bıraz tuzlu rıske atamazdım Razz

sen ıttıfak gıbı takılmıssın lol we amacsız yapman uzucu olmus barı ay takıbı yapıp fılosunu wuracak ıken sawunmayı sılseydın harabe ıle zararını telafı ederdın Razz

600 gar senın ıcınde uzucu olmustur Smile

we gokmen hesap actınmı bakıım e43 te

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  katil Ptsi Mart 10, 2008 1:56 am

madeni demiş ki:arkadaslar ılk onlıne oynadıgım oyundur

konusu uzay sawas sımılasyonu we stratejıdır wow dan farkı 1 yıllık cabanız 1 gunde heba olur

we yıne + sı takım oyunu oynarsanız bılegınız bukulmez

eskıden e3 te oldugu gıbı simdide aynı nıckname ıle ama bu sefer e3 degıl
e43 te daRkstaR ısmı ıle kaydoldum oyun wow gıbı sureklı on olmanızı gerektıren bı oyun degıl sızlerıde orda gormek we lahmacun guıldını ( ogame de guıld yoktur ITTIFAK wardır)

gormek dıleklerımle Smile

aslında aklıma baska seyler geliyo madeni

100 kusur kişilik bir ekip kurduk aylardır birbirimizi atnıyoruz ve ekipteki arkadaslar pc den anlayan hatta programcılar veya web tasarımcılar var boyle guildce baska oyunlara veya serverlara goc edenler cok ama biz farklı birsey yapabilsek cok daha gusel olur aslında

elimizde boyle bir potansiye varken bu potansiyeli birilerinin yaptıgı oyunlara yonlendirmek yerine kendi oyunumuzu yapmaya yonlendirebilsek sanırım wow amacını asıp sadece bir oyun olmaktan cıkar , lahmacun topluluguda sadece bir guild olmaktan cıkıp her alanda guclu hatta uyelerine daha gusel sosyal reel bir ortam, extra gelir ve daha iyi bir yasam saglayabilecek bir topluluk haline bile gelebilir bu tur topluluklarda her kesimden insan ve cok yetenkli arkadaslar bulunabilir tek kişiyle yapılamıcak islerin basarılması icin uygun bir ortam saglanabilir sonucta bu tur işler ekip isidir bizimde saglam bir ekibimiz var, aramızda bu islerden anlayan yetenkli arkadaslarda var onları bir araya getirip sistemli calısabilecekleri bir yapıya sokabilirsek yapılamıcak sey yok

konun devamındaki yorumlara gore bakarsınız yeni bir forum bolumu daha carım bu tur seyler icin
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
ogame.com.tr Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ogame.com.tr Right_bar_bleue

Mesaj  madeni Ptsi Mart 10, 2008 3:30 am

walla yapılabılır ıse tabıkı gzel olur bı ara kardesım bunun ıcın cabaladı ama ustesınden gelemdı gerek oyunun konusu we hızmet alanı gerekse oyunu hazırlayıp sonrasında reklam bulma olarak ısı sonlandıramdı ama yapabılırsenız ııbır gelır elde edebılme olasılıgı mewcut

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  Basibozuk Çarş. Mart 19, 2008 3:11 pm

Bu oyunu uzun süre oynadım oda arkadaşlarıma bulaştırdım ama ne güzelki 1.5 sene önce bıraktım gecelerce filo peşinde koşup 1 gün giremememin bedelini ödedim ve kapattım, ama ne yazıkki wowa kaptırdık bu sefer kendimizi Laughing
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Irk : Tauren
Raid Puanı :