Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gidişat Hakkında

+2
katil
yupa
6 posters

Gidişat Hakkında Empty Gidişat Hakkında

Mesaj  Misafir Salı Mart 11, 2008 12:48 pm

Neyse moral bozmak yok , bir iki helaer bulduk mu tamamdır.

En son Luthien tarafından Salı Mart 25, 2008 1:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

Gidişat Hakkında Empty Geri: Gidişat Hakkında

Mesaj  yupa Salı Mart 11, 2008 12:56 pm

warriorlara batrazı ekliyebilirsin 7 den sonra gerektigi zaman online yapılabilir bi chardır kara tecrübesi yeterinden fasla hack den sonra itemlerinden 3 4 parca geri gelmedi ama tecrübesi ile bile epey is cıkarır...bıkkınlık olayına gelince efet bende far aynı seyleri yapmak tekrar tekrar yapmak sürekli yapmak alttan gelenlerin hevessizligi sürekli bizim bi yere getirmemiz gerekmesi bu liste uzar gider ama batrazı of tank warriorc u furry yada tam tersi kullanabilirz kanımca weath konusnda pek bi fikrim yok ama ii is cıkarabilir sanırım ama online süresi chok düsük gibi geldi bana inso ise tecrübe sorunu diz boyundan epey yukarda..ama bizim önce online saatleri konusnda bi fikir edinmemiz gerektigini düsünüorum..ufak ufak guild icinde böle bi arastırma yapılmalı normla sartlarda hangi saatler arasında günde kac gün online olabilidigi ile ilgili..bizim adam sorunumuz yok aslında yane online member sorunumuz var yoksa suan halukarda 70 ler online olsa 25 de cıkarırıs 30 da
yupa
yupa
Class Lider
Class Lider

Class : war
Talent : prot/furry
Irk : greenpower
Raid Puanı :
Gidişat Hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gidişat Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj  Misafir Salı Mart 11, 2008 4:05 pm

Batraz ı unutmuşum evet. Dediğim gibi aslında tank sorunu yok özellikle, online insan sorunu var. Madem o zaman açalım bi anket gibi bir topic, online olabildiği gün ve saatleri yazsın herkes, belki daha ortak bir gun(veya günler) bulabiliriz.

Misafir
Misafir

Mesaj  katil Salı Mart 11, 2008 4:16 pm

benden bir sure umudunuzu kesmeniz gerekicek bir kac hafta giremeyebilirim veya gircem deyipte iptal edebilirim sonra rayına oturur yine online olmalarım o yuzden ilgilenemiyorumda guildle
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Gidişat Hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gidişat Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj  madeni Salı Mart 11, 2008 6:33 pm

Bir de bilmiyorum bu belki kişisel bir paranoyadır ama bir bıkkınlık seziyorum herkeste. Anlamsız bir ölü toprağı var üzerimizde, belki de ben yanılıyorum

koray benım adıma yanılmıyorsun yılgınlık war we neden:

ınsanlar kendılerı yapması gereken seylerı bızlere yıkmaya bızlerı bılerek yada bılmıyerek( bılmeden nasıl olacak sahsı gorusum bılerek) somuruyor

70 olan heroıc dıyor nasıl bır mantık we nerden gelıyor bu cesaret bu hewes onlardan once 70 olan bızler delı gıbı pvp kastık heroıc lerı normal ınslere hatım ındırıp ıncık cıncıgını ogrenıp gırdık

ılk donem kara hayal ıdı ewet ama kara ıcın warımızı yogumuzu ortaya koyduk sımdı herkes raıd ıle ıtem dızerım gerısı yan gel yat yada para kas seklınde yada ben bole oldugu ınancındayım we bu benı bezdırdı

acıkcası kendısı caba sarfetmeyen bırıne yada bırılerıne ıtem yapmak ıcın hayatımdan ada eglencemden odun wermek fıkrı bıle benı hosnutsuz edıyor

we zahmet olmadan rahmet olmas olamamalı sıstemını hıssettırmelıyız ınancını tasıyorum

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  abuzer Çarş. Mart 12, 2008 3:23 am

Ben bu konuda bir öneri getirmek istiyorum. Guilde yeni alımlardan ziyade, hatta online olan adamlara bakıp bakmamadan ziyade, forum kullanımı bir kaç arkadaşın dışında ne yazık ki sınırlı kaldı. Bence guilde artık bi sınırlama getirsek, ne biliyim sadece 70 lvl adam alsak, hatta kara attunelerini tamamlamış adam alsak?

Yani iyi güzel düşük level adam alıyoruzda, ne normal dungeon yaptıracak vakit bulabiliyoruz, ne de kara attunementleri düzenli yaptırabiliyoruz. Biliyorsunuz 70 olunca oyun yeni başlıyor, ilk charını kasan arkadaşlar bunu anca 70 olunca anlıyor. Farkındaysanız istisnalar haricinde karazhanı çok rahat farmlar hale geldik, yakında zul'aman da öle olacaktır diye düşünüyorum. Bu şartlar altında artık guildin bir yerlere geldiğini düşünüyorum. Bu nedenle bazı radikal kararlar almanın zamanıdır diye düşünüyorum. Şöyle ki ;

1- Guilde oyuncu alımlarında sadece 70 lvl ve class gözetilerek ve de karazhan attunementlerini yapmış arkadaşları alalım.

2- Artık oyuncu sayımıza bi sınır getirelim. Çok adam olmasının bize bi faydası yok, geçen gün tüm guild listesine bakarken gördüm iki aydır online olmayan adam var. Bunlar niye atılmıyor ? Yada alt char açıp ilgilenmeyenler var , ben alt char açıp eşşek gibi kasıyorsam onlar niye kasmıyor ? Kasmayacaksa niye açıyor kalabalık yapıyor ?

3- Raid saatleri vs. konularda fazla esnek davranıldığını düşünüyorum. Bu konuda belkide daha radikal kurallar konulmalı, belkide biraz daha hardcore guild olmanın zamanı gelmiştir.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :

Mesaj  bullhammer Çarş. Mart 12, 2008 12:48 pm

Druidlerin durum malum pek fazla druidimiz yok zaten.Olanlarda gayet aktif druoid dışında.Yalnız ben bir süre oyunda varlık gösteremeyeceğim.Ne kadar online olurum bilemiyorum.En az 2 hafta kadar bu şekilde devam edecek.
bullhammer
bullhammer
Class Lider
Class Lider

Class : Druid
Talent : Moonkin
Irk : Tauren
Raid Puanı :

Mesaj  Gulyabani Çarş. Mart 12, 2008 1:40 pm

Aktif olarak benden başka Shamazing var zaten, o da iyi bir seviyeye geldi sayılır artık. Ancak genel olarak dps sınıfına ihtiyacımız var, ve aktif olmalılar. Artık Grull yapmalıyız diye düşünüyorum, çünkü Zul Amandaki 3. boss ciddi anlamda gear gerektiren bir boss, Za da pek ilerleyebileceğimiz dusunmuyorum. Zaten çoğu Wow sitesi Za yı Ssc/Tk/Za olarak veriyor yani T5 seviyesinde bir instance olarak. Bir an önce bir şekilde, en kotu açıkta kalan 5 6 kişiyi random olarak başka bir guildden vs alarak ya da 21 22 kişi Grull deneyelim diye düşünüyorum.

Edit : Mustafaya kesinlikle katılıyorum 70e adım atan hc istiyor, kara istiyor. Ben karaya ilk girdiğimde Erdal abinin Karazhan gereksinimi başlığına göre Past Curator/Grull gereksinimlerini dahi karşılıyordum. Ve herkesten de en azından alt limitleri karşılamasını istiyorum. 2 hafta Pvp ile gayet eli yuzu duzgun bir gear elde edilebiliyor (ozellikle dps classlar için). Bence 70 olanları ilk önce bu sekilde oynamaya yonlendirmemiz gerekiyor.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :

- Similar topics