Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Önemli : Online olmama süresi bir ayı geçen arkadaşlar

Önemli : Online olmama süresi bir ayı geçen arkadaşlar Empty Önemli : Online olmama süresi bir ayı geçen arkadaşlar

Mesaj  Misafir Ptsi Mart 24, 2008 9:11 am

Yönetim olarak alınan karardan dolayı online olmama süresi 1 ayı geçenlerin guild ile ilişiğine son verilecektir.

Ancak online olmama durumundan ötürü guildden çıkmak zorunda kalan bu arkadaşlarımızın, oyuna tekrardan geri dönüş yaptıklarında guild e girmek için yönetim kadrosundan herhangi bir kişiye wisp atmaları yeterli olacaktır.

Bu karar alt charları şimdilik kapsamamaktadır.

Guild yapısına bir intizam getirmek amacıyla yapmış olduğumuz bu uygulamaya anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Dediğim gibi asla hiç kimseyi online olmamak konusunda suçluyor ya da yargılıyor değiliz, aksine yarın öbürgün bu durum hepimizin başına gelebilir gayet doğaldır, sadece guild kadrosunu biraz daha düzenli bir halde tutmak istiyoruz, tekrar vurguluyorum arkadaşlarımız wow a döndükleri zaman arzu ettikleri takdirde bizimle irtibat kurup tekrardan guild e girebileceklerdir.

Misafir
Misafir

- Similar topics