Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raidden raide gelen arkadaşlar

raidden raide gelen arkadaşlar Empty raidden raide gelen arkadaşlar

Mesaj  abuzer Paz Nis. 06, 2008 3:47 am

dün akşam karazhan grubu oluşturmaya çalışan arkadaşlar vardı...

ben kendi hunter ımı kasmaya karar verdiğim için dün gitmedim ki her zaman her heroic dungeona, her grup questine her raide aktif olarak katıldım biliyorsunuz

ancak dikkatim çeken ve beni cidden rahatsız eden bazı noktalarda bi şeyler yazma gereği duydum. Bu konu benim için büyük önem taşıyor.

Öncelikle şunu belirteyim item delisi bi adam değilim. Olsaydım yüz kere başka guildlere giderdim çok rahat.

Raid zamanı online olan ve başka zamanlarda pek fazla online olmayan healer arkadaşlara bu sözüm.

Ben o kadar aktif olarak oynarken, bu kadar uzun süre online olurken , sadece raidden raide girip online olan adam benimle aynı itema roll atsın, aynı dkp yi alsın istemiyorum, bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben bu mevzu bi şekilde halledilene kadar abuzer ile sadece raidden raide girerim ya da girmem bilmiyorum. Ama yeter artık. Heroic yapılcak abuzer gel, raid yapılcak abuzer gel, grup questi var gel heal at tamam her yere gittim ama diğer healer arkadaşlar napıyo ? Herkesin işi gücü var. Ben bu kadar online oluyorum diye herkesten üstün görmüyorum kendimi ama işi gücü olan adam raid zamanı da online olamaz.O zaman nasıl online oluyor? Pek inandırıcı gelmiyor bana bu mevzu. Bu şekilde dkp puanı sistemini ve roll atılmasını hiç bir şekilde kabul etmiyorum. Sürekli online olup aktif olan arkadaşlar var. Raidden raide gelen adam benle aynı puanı alacaksa, benle aynı item için hak sahibi olacaksa beni bundan sonraki healer faaliyetlerinde yok sayın. Artık yeter. cidden sinirlerim bozuk durumda bu konuda.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
raidden raide gelen arkadaşlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100raidden raide gelen arkadaşlar Right_bar_bleue

raidden raide gelen arkadaşlar Empty Geri: raidden raide gelen arkadaşlar

Mesaj  Misafir Paz Nis. 06, 2008 7:41 am

Genelde raidden raide aktif olan bir healer olarak kendi açımdan cevap vermek istiyorum. benim çok aktif olduğum zamanları bilirsiniz. şubat ayı gibi. okulum yarı yıl tatilindeydi. yaklasık 1,5 aydır ise genel olarak raidlerde aktif olabiliyorum. farm yapıcak vaktim bile fazla olmuyor. neden? haftaiçi hergün sabah 9 aksam 17 arası okuldayım. salı günü daha geç çıkıyorum. eve yorgun argın geliyorum. üniversite 3.sınıf ögrencisiyim, bilg. mühendisliği okuyorum. tahmin edersinizki derslerim agır, projeler ödevler vs.. hafta sonu ise 1gün veya 2gün boş oluyorum. 1günü ya ailemle geçirmem gerekiyor, ya da fenerbahçe maçına gidiyorum.(kombine var her maça gidiyorum) yogun geçen bi dönemdeyim. buna ragmen raidlere katılmaya calısıyorum ki o kadar kişi toplanıyor. bi healer eksiğinden iptal olmasını istemiyorum.

simdi birazda wowdan bahsedeyim. kenan abi sonucta bu bir oyun. kimseyle hiçbi hc ye hiçbi queste gitmek zorunda değilsin. tamam yardım seversin. bende senin kadar online olabilsem bende giderim elbet. ama kimse sen gitmezsen sana birşey demez, demeye de hakkı yok. cünkü bu oyun bir hobi. güzel vakit geçirmedikten sonra, sinirlerini bozduktan sonra hiçbir anlamı yok. kaldı ki artık guildimiz hc yapacak, normal quest yapacak görüntüsünden uzaklaşıyor. ve end game guild olma yönünde ilerliyor. bu da demek oluyor ki artık en önemli olaylar raidler. sende biliyorsun ki iyi niyetinden dolayı yardım ediyorsun. bunu iyilik için yapıyorsun. dkp kazanmak için değil. bu oyundan nasıl keyif alıyorsan öyle oynaman gerektiği kanaatindeyim.

Misafir
Misafir

raidden raide gelen arkadaşlar Empty Geri: raidden raide gelen arkadaşlar

Mesaj  Misafir Ptsi Nis. 07, 2008 3:32 am

Valla benim önerdiim gibi holy -prot charlara respec parası ödeyelim haftada 1 talent deişsinler dps olsunlar (veya alt char oynasınlar kendi tercihleri) , raid e kadar da öyle takılsınlar. O zaman hiç bi sorun kalmaz badge ihtiyacı olan da random baksın veya badge ihtiyacı olan holy-prot ark ları bulsun.

Misafir
Misafir

- Similar topics