Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid liderliğini bırakıyorum

2 posters

Raid liderliğini bırakıyorum Empty Raid liderliğini bırakıyorum

Mesaj  Misafir Salı Nis. 08, 2008 1:14 am

Evet dün yazıcaktım ama acele ve sinirle karar verdiğim zannedilmesin diye bugün yazıyorum. Zaten seçimlere kadar idareten almıştım, sonra seçimler iptal oldu hadi tamam dedim götüreyim , ama olmuyor benim yapabileceğim bir iş değilmiş maalesef. Anlayışınız için teşekkürler.

Misafir
Misafir

Raid liderliğini bırakıyorum Empty Geri: Raid liderliğini bırakıyorum

Mesaj  katil Salı Nis. 08, 2008 12:26 pm

yok oyle kacmak Smile

sizde bırakırsanız bu isi guild biter yonetimden sıyrılıp member olmak istiyom diyosanız bi secim tertipleyin hatta benim yerimede yonetim kadrosu secimle gelsinki bende online olamıyorum yonetimi devredip member olursunzu ama devretmeden guildi basıbos bırakmak hepimize zarar verir
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Raid liderliğini bırakıyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raid liderliğini bırakıyorum Right_bar_bleue

Mesaj  katil Salı Nis. 08, 2008 12:43 pm

simdi birkac stresli sey yuzunden rehavete kapılıyosunuz gib geliyo bana karazhan gunlerimizi hatırlatırım hatta lut sen gelmeden onceki karazhan gunelrimizde 1 ay boyunca karazhan 2. bossu yarıya getirmek icin ugrastık her kafadan ses cıkan zamanlardı herkes uyumsuzluk yapmak icin yarısır duyrumdaydı 10 kişyi organize edemzdik simdi 25 kişiyi organize ediyorsun guilddeki gelismenin farkında degilsin sanırım tabiki yeterklid egil ama gun gectikce otoriteni saglamlastırdın gibi geliyor bana cunku grulldaki ses tonunla 1 ay once konussan guild karısırdı simdi bırakrısan birinin tekrar otarite kurması cok daha zor olur otoriteni gelistirmeye calıs bence. inceldigi yerden kopsun sen bildigini yap ve yaptır su an bir seyi 2 3 kez soylemen ggerekiyo millete anlatabilmek icin ama biraz daha zamanla tek soyleyiste herkese anlatabilecek ve yaptırabilecek durma gelebilirsin kactane guild vardırki ilk denedigi guınde grullu %30 a indirsin raidin yarısı raid deneyimi olmayan veya cok az olan kişlerden olsuyordu lahmacunu kucumseme baska yerde bu standartlarda bir ekiple trash mobları bile kesemeyiz onuda bosver dogru duzgun heroice girmemis adamalarla grull kesmeye gidiyoruz biraz daha sıkın disinizi soz eskisi gibi oynayabilecek duruma geleyim butun yuku sırtlıcam ama simdi yapmam gereken bazı isler var ve simdi yapmazsam omur boyu yapamam benide anlayısla karsılayın guild inv icin bir iki konu daha yazmak gerek sıkıntının ozu online player eksigi bunu asarsak sorun kalmaz herkes dahada fazla sozunu dinlemek zorunda kalır keske gruluda indirmis olsasydıkki ilanlara yazabilseydik
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Raid liderliğini bırakıyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raid liderliğini bırakıyorum Right_bar_bleue

Mesaj  Cordial Salı Nis. 08, 2008 3:00 pm

Ben yukarda GM liği bırakıyorum dediğimde buna itiraz eden sendin Koray unutma, ama en azından ben sizden biriniz alsın diye hedef gösterdim Smile Raid liderliğini senden ve Seçkin den daha iyi yapacak kişiler varmı sence? Hayır bence yok çünkü siz bu işi hakkıyla yapıyorsunuz. Evet yıpranıyorsunuz bunu çok iyi anlıyorum, guild kurulalı 1 sene olmuştur heralde hep birileri taş koymaya çalıştı ama hep inat ettik ve bir noktaya getirdik. Eğer bu noktadan sonra bırakacaksak hep beraber bırakalım. Çoğu gün sıkıntıdan Erdal abiyi yada Tolga'yı dert ortağı görüp sıkıntılarımı paylaşmışımdır. Bu kadar sıkıntıya karşılık çok değerli gördüğüm sizleri tanıdım. Dediğim gibi devam edeceksek beraber bırakacaksak da beraber.
Cordial
Cordial
Gm
Gm

Class : Priest - Hunter
Talent : Shadow - Holy - MM
Irk : Undead - B.Elf
Raid Puanı :
Raid liderliğini bırakıyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raid liderliğini bırakıyorum Right_bar_bleue

- Similar topics