Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tasın altına elini koymayanlar

tasın altına elini koymayanlar Empty tasın altına elini koymayanlar

Mesaj  katil Salı Nis. 08, 2008 1:29 pm

grula girdik ilk gunde %30 a kadar getirdik
peki nasıl bir ekiple getiridik yarısı raid tecrubesi olmayan veya yeterli tecrubesi olmayan daha dogru duzgun heroic yapmamıs cogunluk ilk charı veya o classtaki ilk charı
karazhan gunlerimizi hatırlayan vardır aranızda ilk girdigimiz zamanlar 1 ay 2. bossu kesmek icin tırmalamıstık o gunler geride kaldı guild artık gercek bir guild oldu grull basarısız degildir mucizeye yakın bir basarı aslında okadar olumsuzluga ve bu kadroya ilk gunde %30 cok iyi bir sonuc breysel hatalar olmasa ilk gunde kesilebilridide
peki bu potansiyele sahipken neden kullanamıyoruz???????

sonuc : raid lideri raid liderligini bırakmak istiyor
guildde herangi bir gorev almayan sadece member olan arkadaslara soruyorum neden raid lideri gorevini bırakmak istiyor?

ben soyleyim raid ldierleri tasın altına elini sokmak bir yana govdesiyle beraber girdi sizeler her elinizi tastan cektiginizde tasın altında ezildikce ezildi 25 kişiyi koordine etmek kolaymı sanıyorsunuz guildin en cok kahrını cekenler raid liderleridir bireysel hataların her biri acaba bosunamı bu emegi veriyorum diye raid liderinin aklına soru dusurur ben de kendimi cok zaman bu soruyla basbasa buldum acaba bosunamı ugrastım bosunamı emek harcadım bu kadar diye,simdilerde eskisi gibi aranızda bulunamıyorum ama harcadıgım emekler sayesinde guiildin varolup sistemini ve muhabbetini koruyabildigini dusunuyorum ve burdan 1 dost kazanabildiysem 100 vefasıza verdigim emegin bosa gitmemis oldugu dusuncesindeyim
sizin icin emek harcayan kişilere lutfen saygı duyun emeklerinin bosa gittigi dusuncesine kapılmalarına izin vermeyin bu sadece bir oyun degil burdaki davranıslarınız sorumluluk duygunuz karakteriniz gercek hatanızın bir yansımasıdır burda bana kazık atan biriyel gercek hayyatta kesinlikle muhattap olmam ama burda kazandıgım dostlarla gercek hayatta her turlu ortamda guven sıkıntısı cekmem su anki ekibimizinde gercek hayatta dahi bulamayacagınız karakteri cok duzgun insanlardan kuruludur bu ortamın daha da saglamlasması icin elinizi tasın altına koyun. bir kişinin dikkatsizligi 24 kişinin emegini hic etmek anlamına gelir hayyatta tek paha bicelemeyecek sey zamandır dikkatsizliginizin veya bosvermisliginizin bedeli hayattaki en pahalı bedelle "zaman kaybıyla" odeniyor.

simdi aklınızdan gecebilir o yapamazsa baskası yapar diye hayır arkadaslar baskası raid liderlik veya yonetim bolumu veya class liderligi yapamaz yapabilcek olsa secimi niye yapamadık secim yapalım dedik hevesli arkadaslar gorevi devralsın sevilen arkadaslar yonetime raid liderligine class liderligine gelsind edik 1 kişi basvurdu , herkes elini tasın altından kacırdı burası birinin veya bir grubun guildi degil oyel olsaydı her kadronun sahibi belli olurdu ve her kadro sahibi elestirilemez olurdu degiştirilemez olurdu
member demek elini tqasın altına koymak demektir raid lider veya yonetim bolumu veya class lider demek kolunu tasın altına koymak demektir kimse tası sırtlanmak zorunda degil sırtlandıysada iyi niyetinden sırtlanmıstır nasıl olsa sırtlanan var deyip elini cekenler artık hos karsılanmayacaktır raid liderlerini kimseye ezdirmem bundan sonra raid liderlerinin sozleri guild icin kanundur tek basına her turlu yetkiye sahiptir yanlıs yapanlara sesini yukseltmeye hakkı vardır
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
tasın altına elini koymayanlar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tasın altına elini koymayanlar Right_bar_bleue

tasın altına elini koymayanlar Empty Geri: tasın altına elini koymayanlar

Mesaj  katil C.tesi Nis. 12, 2008 9:03 am

rogue bolumune yazdıgım yazıyı oraya girip okumayanlar olacagını bildigim icin burayada ekliyorum ne kadar rogue lar icin yazmıs olsamda diger uyeleride alakadar edecegini ve faydası olacagını dusundugum cumlerler oldugu icin burayada aynen kopyalıyorum

class liderlik isini ben yurutucem benden daha tecrubeli bu isi yapmak isteyen arkadaslar edindigimiz zaman devredicem ingilizce bilmemem ve sadece turkce forumlar ve kendi deneyimlerimle edindigim bilgilerimle bu işi yapmaya calıstıgımdan dolayı hatalarım veya kusurlarım olabilir hatalı bilgilendirme gordugunuzde duzeltmenizi rica ediyorum rogue konusnda bilgiye ulasmak zor forumlarda her kafadan ayrı ses cıkıyor ben bunlardan en mantıklı ve tutarlı buldugum bilgileri sizlerle paylasmaya ve yonlendirmeye calısıcam sülçi lisan edersem affola amacım kimseyi kırmak uzmek degildir fakat su bir gercektir ki wow dunyasındaki turklerin %70 i raid yapamamaktadır bunun sebepleri konusuna girersem bu forumdaki yazıların toplamı kadar yazı cıkar ortaya daha once genele yazdıgım yazıları okursanız az cok fikir edinebilrisiniz guildi bu noktaya getirene kadar cok sıkıntılar cektik cektigimiz sıkıntılar sonrasında tecrubeler edindik ve her edindigim tecrube icin en az 1 yazım bulunmaktadır raidin wow dunyasındaki yerini kavramanız sorunları asmamızda cok yardımcı olacaktır aramıza yeni katılıp oyun tecruebsi az olan arkadaslar birden bire kendilerini raidn icinde bulduklarından durumun vehametini kavramakta zorluk cekebilirler ama sunu ustune basa basa tekrar soyluyorum raid olayları wow dunyası icin sıradan olaylar degildir ozel durumlardır sıradan wow oyuncuları icin icat edilmemistir wow ikiye ayıracak olursak soyle bir ayrıma gidebiliriz raidler ve raid dısı faliyetler raidler baslı basına, raid dısı faliyetlerin tamamından daha zor karmasık ve daha fazla emek caba isteyen olaylardır. lutfen bunun farkında olarak taleplerinizi ve yorumalrınızı makul olculerde daha onceki yasanmıslıklarıda dikkate alarak kimseye zarar vermeden, bizlerinde birer insan oldugunu ve bu ortamı sizlerede bizlere de gusel kılmak icin cok caba harcadıgımızı unutmadan yapınız bize yardımcı olmak icin soylevlerimizi dikkate alınız

yaptıgım editlerden dolayı bana kırılacak gucenecek arkadaslar olursa gucenmek icin harcayacakları zamanı editin geregini yapmakla harcarlarsa hem bizim hem duzenimizin hemde kendileri icin faydasını goruceklerdir
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
tasın altına elini koymayanlar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tasın altına elini koymayanlar Right_bar_bleue