Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

class liderlik sistemi işlemiyor

4 posters

class liderlik sistemi işlemiyor Empty class liderlik sistemi işlemiyor

Mesaj  abuzer Salı Nis. 08, 2008 2:08 pm

class lider seçilen arkadaşların bazılarının kendi özel hayatlarındaki işlerinin yoğunluğu sebebiyle oyuna girememeleri yüzünden class lider onayı, talent seçimi vs. konularda sistem çökmüş durumda. Bu konuda ya yeterli online süresi olan arkadaşlar yeniden seçilsin ya da bu sistem kaldılırılıp yeni bir çözüm bulalım.

Geçen gün karazhana girdiğimizde adam yok diye alınan makinist nickli rogue arkadaşımızın üzerindeki itemların bir çoğu yeşildi. Class lider olan tolga arkadaşımız şu günlerde yoğun günler geçiriyor işlerinin çokluğu sebebiyle eskisi gibi aramızda olamıyor. Bu sebeple bence ya yeni bi class lider seçilsin ya da bir çözüm bulalım. Makinistin adını örnek olsun diye verdim. Karazhan ekibini kuran arkadaşını veya raid liderlerini asla suçlamıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. Ben sadece kurduğumuz bir sistemin işlemediğinin altını çizmek istedim.

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
class liderlik sistemi işlemiyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100class liderlik sistemi işlemiyor Right_bar_bleue

class liderlik sistemi işlemiyor Empty Geri: class liderlik sistemi işlemiyor

Mesaj  katil Salı Nis. 08, 2008 2:19 pm

ewet cok gusel bir nokta cunku aslında yurumeyen class liderlik degil aslında olaylara cabuk tepki verme isi yurumuyor benim online olma problemleri yasadıgım sıralarda class liderligi verilecek durumda kimse yoktu aslında class liderde ausardı baskasını bulamöadıgımız icin ben yedek olarak devam ettim ama sanırım ausarda online olamıyor ve bu durum 1 ay boyunca boyle devam etti anca simdi abuzerden ses cıktı aslında bende merak ediyordum bu acık ne zamana kadar surucek diye Smile ben yoksam birilerinin class liderliginin bosta kaldıgını ve cozum gerektigini farketmesi lazım onlem alması lazım bu konuyla ilgili birini tavsiye edebilcek durumda degilim, aktiflik ve bilgi yonunden birinin class lider olarak atanması gerekicek acıkları cabuk tespit edip onlem almak lazım
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
class liderlik sistemi işlemiyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100class liderlik sistemi işlemiyor Right_bar_bleue

Mesaj  Cordial Salı Nis. 08, 2008 3:20 pm

Bu işte aksaklıklar olduğunun tabiki farkındayız, class masterları seçerken bu işleri yapabilecek arkadaşları seçtik ama herkesin bir özel hayatı var bugun işler normal giderken yarın çok farklı şeyler çıkabiliyor ve oyundan uzaklaşılabiliyor. Kimseyi bundan dolayı suçlayamayız. Bu konu en kısa sürede çözüme kavuşacak.
Cordial
Cordial
Gm
Gm

Class : Priest - Hunter
Talent : Shadow - Holy - MM
Irk : Undead - B.Elf
Raid Puanı :
class liderlik sistemi işlemiyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100class liderlik sistemi işlemiyor Right_bar_bleue

Mesaj  Gulyabani Çarş. Nis. 09, 2008 2:04 pm

Shaman olarak az sayıdayız zaten, dps olarak ben ve Belgarathh, healer olarak Shamazing ve Metush var. Zodoroth sadece 25 kişilik raidlerde dps açığı varsa dps olarak girebilir. Metush un bazı itemleri çok kötü ama +1137 healing ile en azından curator a kadar healleyebilir, ayrıca onunla oynayan healer arkadaşlar nasıl oynadığını belirtirse sevinirim. Yine de shaman healer olduğu için biraz musamma gosterelim derim. Attunument Durumu başlığına yazacağım bunları.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :

- Similar topics