Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid Malzemeleri ve Guild Bank

2 posters

Raid Malzemeleri ve Guild Bank Empty Raid Malzemeleri ve Guild Bank

Mesaj  Misafir Perş. Nis. 10, 2008 6:00 am

Guildimizin elixir master ı bir çok yere exalted olması dolayısıyla İrena
Guildimizin potion master ı zaten tek olması dolayısıyla Dezt

Herkesin faydalı olmak istediğine eminim ancak işe bir intizam getirmek açısından bu iki arkadaşımız dışında bankadan herb alımını yasaklıyorum.

Dezt ve İrena raid günleri veya raid den bir gün önce bir araya gelip malzemelerini alacaklar, öncelikle potionlar ağırlıklı olmak kaydıyla melee classlara adam başı 5 hp potion , casterlara adam başı 5 mana potion gelecek şekilde (rakamları attım ne kadar oluyorsa) yapılacaktır. Daha sonra İrena her class a uygun elixir lerden(malzeme durumuna gore flasklardan) yapacaktır. Söz gelimi Karazhan a giriliyorsa elixir yapılması yeterlidir ancak gruul içinse elixir yapımına gerek yoktur. Her class a uygun flasklardan yapılabilir, ancak herkese flask çıkmayacağı için bir hafta bankadan flask alan oteki hafta alamaz. Bunun da bir listesi bu topic altında tutulabilir. Bu malzemeler de raid lideri tarafından raid öncesi dağıtılacaktır.

Pot ve elixirlerde öncelik herb getiren ve pot ve elixirleri yapan arkadaşlarda olacaktır, onlar aldıktan sonra diğer arkadaşlara dağıtılacaktır.

Elbette, diğer alchemist arkadaşlara da matları kendiniz alıp goruturup elixir ve flask da yaptırabilirsiniz.

Misafir
Misafir

Raid Malzemeleri ve Guild Bank Empty Geri: Raid Malzemeleri ve Guild Bank

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Salı Mayıs 06, 2008 1:36 am

Bunu ozellıkle pot altında yazıyorum kı dezt artık klavyemden çok uzakta dersler nedenıyle 3 hazırana kadar zaten gıremeyeceğim ayrı bır konu ama Dezt ıle bır daha(belkı hıçbır zaman gıremeyebılırım )3 hazırandan once onlıne görürseniz desti guildden atın
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Class : shaman/rogue
Talent : resto/combar
Irk : tauren/undead
Raid Puanı :
Raid Malzemeleri ve Guild Bank Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raid Malzemeleri ve Guild Bank Right_bar_bleue

Mesaj  Lasenguna/İsbtr Salı Mayıs 06, 2008 6:54 am

bi sorun mu var bende editleyemıyorum yazdıklarımı
Lasenguna/İsbtr
Lasenguna/İsbtr
Honored
Honored

Class : shaman/rogue
Talent : resto/combar
Irk : tauren/undead
Raid Puanı :
Raid Malzemeleri ve Guild Bank Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raid Malzemeleri ve Guild Bank Right_bar_bleue

Mesaj  katil Salı Mayıs 06, 2008 6:09 pm

hehehehe
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Raid Malzemeleri ve Guild Bank Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raid Malzemeleri ve Guild Bank Right_bar_bleue

- Similar topics