Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ui ve mause tan maximumda faydalanamak

2 posters

ui ve mause tan maximumda faydalanamak Empty ui ve mause tan maximumda faydalanamak

Mesaj  katil C.tesi Nis. 12, 2008 9:13 am

bu oyunu en yuksek verimlilikle oynamak icin daha bir suru icat cıkarılabilir ben elektronikten ve bilgisayardan anladıgım icin bu bilgimi oyunu daha verimli oynamakta kullandım ve ortaya bu cıktı sizinde boyle ugraslarınız varsa yaptıgınzı seyleri paylasırsanız birilerine faydalı olabilirsiniz

fotorafta gordugunuz seyi yapmak icin cok fazla bilgiye ihtiyacınız yok havya tutmayı biliyorsanız rahatlıkla yapabilirsiniz ben nasıl yapılacagına dairt birkac ip ucu vericem gerisi sizin yeteneginize kalıyor belki daha da iyi birseyler yaparsınız ben sizden ornek alırım

oncelikle sunu soyleyim yaparken cektigim tum fotorafları buraya goruencek seklde tyukelmedim ama zipli dosya icinde cektigim butun fotolar var onlara bakınca zaten nasıl yapıldıgını anlıcaksınız simdi malzeme listesi vereyim ve ne icin kullanılacagını anlatayım

* 2 adet fotorafta gordugunuz a4 tech outlook 8k optical isimli mause (mause a ekleyecegimiz fazladan 5 butonu ve ksaya girecek olan2. kabloyu 2. mause umuzdan sokup hemde soktugumuz mause un kasasını bir aksilik olup yanlıs delme durumunda yedek kasa olarak kullanmak icin alıyoruz. bu mause ustunde normale gore fazladan 5 tus bulunmakta zaten bizde 5 tus ekledikmi 10 tane sag elimizde kontrol edebilecegimiz skilimiz oluyor)
* 1 adet usb klavye ( normal klavye portumuzu mause a baglıcamız bozdugumuz klavye icin kulalnıcamızdan dolayı usb klavyeyide normal klavye olarak kullanıcaz)
* 1 adet klavye ( bu klavyeyi bozup icinden cıkan parcalarla mause a ekledigimiz fazladan 5 tusu lehim ve kablolarla beliledigimiz klavye tuslarına atıcaz. bunun icin mause a ekledigimiz fazladan butonların uclarını kablo ile uzatıp, klavyede uygun yerleri deneme yanılma yoluyla test ettgimiz yerlere lehimlicez ve mausetaki tusa basınca klavyeye basmıs gibi bir tepki alıcaz daha sonra oyunun tus ayarlarında bu belirledigimiz tusları istedigimiz skillere atayıp kullanmaya baslıcaz, dikkat eidceniz nokta sectigimzi tusları normalde kullanamdıgınız tuslara denk getirimenizdir ornegin benim sectigim tuslar h y u ¥ o bu bes tusu mause a atamıs durumdayım oyun esnasında bu 5 tusa klavyeden basmıyorum mause tan basıyorum tabi bunları mause a atarken klavyeden iptal etmis olmuyoruz klavye ustundende bu tuslkara basabiliyoruz yazı yaarken falan)

* havya lehim icin, yıldız tornavida, japon yapıstırıcısı mause a ekeldigimiz tusların ustune plastikler yapıstırıp tus goruntusu vermek icin ve resimde gordugunuz diger ufak tefen malzemeler

ve bunların hepsini yaptıktan sonra yapılabilecek seyler hala bitmis degil ornegin stealth e gecemek icin kullandıgım mause tusuna soyle bir macro yaptım combattaysam vanish bas combatta degilsem stealth bas (cast [nocombat] Stealth;vanish zaten mause ta 12 tus vardır boyel konfigrasyonlarla bir kac skil daha sıkıstırıp 15 ayrı islem yaptırabilir duruma geldim boyelce sadsece mause tutarak bile oyun oynayabilir duruma gelebilirsiniz sag elelde cayınızı icersiniz ki cogu raidde cay sigara elimden dusmez

diger fotolar su adreste
http://rapidshare.com/files/106921270/ui_ve_mause.zip.html

ui ve mause tan maximumda faydalanamak Dsc00309rl8.th

ui ve mause tan maximumda faydalanamak Dsc00310yc1.th

ui ve mause tan maximumda faydalanamak Wowscrnshot041108080941ih0.th

diger yazılarımı takip ettiyseniz baska forumlarda bulamıcanız konular acılıcanı soyledigim yazıyı hatırlarsınız bu onlardan biridir yapmak isteyen arkadaslara kolay gelsin ben 1 gun full ugrastım ama aylardır kullanıyorum
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
ui ve mause tan maximumda faydalanamak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ui ve mause tan maximumda faydalanamak Right_bar_bleue

ui ve mause tan maximumda faydalanamak Empty Geri: ui ve mause tan maximumda faydalanamak

Mesaj  Zodoroth C.tesi Nis. 12, 2008 10:33 am

şahane birşeye benziyor.bizim depoda kullanmadığımız klavyeler fln vardı en kısa sürede denicem.eline sağlık katil.

Zodoroth
Honored
Honored

Class : Shaman
Talent : 41/0/20-ele/resto.
Irk : Troll
Raid Puanı :
ui ve mause tan maximumda faydalanamak Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ui ve mause tan maximumda faydalanamak Right_bar_bleue