Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sadece Bir İstek

2 posters

Sadece Bir İstek Empty Sadece Bir İstek

Mesaj  feelsogood Paz Nis. 20, 2008 2:04 pm

sevgili ileri gelenler... sadece küçük bir istekde bulunacagım... dkp sisteminde uygulanan yönetim,class leader,member sıralamasının kalkmasını açık arttırma usulu ile item verilmesini rica ediyorum... neden diyecekseniz... mantıksız gelen olay su... diyelim benim 100 dkp m war abuzerin 90 dkpsi... class leader oldugu için öncelik onundur... bende eywallah derim ondan 20 dkp gider ki bu sonuçta item başına dusulen dkp... haftaya tekrar raidde başka bi item duser ve abuzer bende 20 dkp eksik olup 70 dkpsi wardır... ama ona da lazımdır o item bana da sonucta dkpsi yettiği için ve class leader ozelliğinden dolayı gene oncelik ona verilecektir... şimdi sizce bu mantıksız değil mi ? ki katil (tolga) senle konusamızda duzen bu şekilde demiştin... kimle konustuysam boyle bi duzenin olmadıgını soylediler... bana mantıksız geldi bi oylama yapılmasını ve ona gore bu sıralamanın kaldırılıp kaldırılmayacağına karar verilmesini rica ediyorum teşekkur ederim....

NOT: kimse bunu asilik yada dik başlılık olarak görmesin... item merakım yada hastalığım da yoktur... oyunu sadece abuzerin(kenanın ) hatrına oynamaktayım.. oynamasam da olur yani...

(edit)konu kilitlendigi icin editle not dusuyorum yaptıgın kesinlikle asilik veya benzeri bişi degilidir bizimde sizlerden beklentimiz bizleri yonlendirecek fikirlerle gelmeniz aksayan bir yer varsa muhakkak bunu bize yasıtmanızdır mantıklı bulunan her konu incelenicek ve duzelmesi icin elimizden gelen yapılacaktır dkp sistemini ilk kez uyguluyoruz bu nedenle aksaklık olması kacınılmazdır puan biriktirme konusunda prablem var zaman icinde farkediliyor bu aksaklıklar, puan cok ama harcanacak yer yok biz basta hesab ederken bu kadar puan birikebilecegini hesabetmemiştik dediginde haklısın clas lider isterse her raidde drop alabilecek kadar cok puana sahip oluyor bununda cozumunu bulduk sanırım bu sorunun duzeltilmesine yonelik calısyoruz sanırım yarınki magta yeni sistemi uygulamaya sokucaz
feelsogood
feelsogood
Honored
Honored

Raid Puanı :
Sadece Bir İstek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sadece Bir İstek Right_bar_bleue

Sadece Bir İstek Empty Geri: Sadece Bir İstek

Mesaj  Felsummoner Paz Nis. 20, 2008 2:41 pm

bende aynı şeyi irena ile konusmustum ireana bana önceliğin dkpsi
yüksek olanda oldugunu eger dkp eşitiliği söz konusu ise
yönetim>classleader>member öncelik sırasının uygulandıgını
söylemişti ama sanırım cuma günkü gruulda bunu aksine bir uygulama
yasandı tam emin olamadıgımdan konu hakkında bisey söylemedim.
yani benim irenanın sözlerimden anladıgım kısaca su feel: diyemin senin
100dkpen var benim ise 30. sen membersın ben atıyorum class leader eger
itemı ikimizde istersek sen alırsın
tabii eger aksi bir uygulama varsa bizimde raid icin vakit ayıran insanlar olarak bilmemizde yara var

Felsummoner
Honored
Honored

Class : warlock
Talent : affliction
Irk : blood elf
Raid Puanı :

Sadece Bir İstek Empty FELSUMMONER

Mesaj  feelsogood Paz Nis. 20, 2008 2:48 pm

gereksiz polemik yaratabilecek bir mesajdı o yuzden siliyorum, zaten bu konu yarın çözülecek en geç / Lüthien
feelsogood
feelsogood
Honored
Honored

Raid Puanı :

Sadece Bir İstek Empty Geri: Sadece Bir İstek

Mesaj  Misafir Paz Nis. 20, 2008 3:01 pm

bu konuda yarın (veya bu gece) acıklama yapacağım o yuzden şimdilik kilitliyorum.

Misafir
Misafir