Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın

3 posters

Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Empty Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın

Mesaj  warriorc Perş. Nis. 24, 2008 12:46 am

Kesstiğimiz bosslar ve yapılan dungeonlar giriş (kapı) sayfamıza yazılsın foruma gelen kişinin aklında dumumuz ve gücümüz hakkında bir fikir oluşmasına yardımcı olur... Kapıdan tanısın bizi katılmak isteyen kişi...

warriorc
Class Lider
Class Lider

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Orc
Raid Puanı :
Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Right_bar_bleue

Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Empty Geri: Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın

Mesaj  katil Perş. Nis. 24, 2008 12:52 am

giris kapı sayfası nasıl kapı sayfası oldu onu anlayamadım zaten oranın adını ana sayfa diye degiştirmeyide beceremdim bi turlu od aayrı bi hikayede o sayfaya kocaman bi flash animasyon koydum hangi bossalrın eksildiginin resimleri bile var Razz hatta guilde katılmak isteyenler icin animasyonda napmaları gerektyigi bile anlatılıyo Razz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Right_bar_bleue

Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Empty Geri: Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın

Mesaj  SpellJack Perş. Nis. 24, 2008 2:25 am

Kestiğimiz bosslar ortaya değilde sağa veya sola sıralı şekilde üst kısımlardan bir yere yazılabilir aslında. (Kişisel fikrimdir Flash bölüm hiç hoşuma gitmiyor.)
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Giriş (kapı) Sayfasına Yazılsın Right_bar_bleue