Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı

+2
abuzer
alone
6 posters

guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Empty guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı

Mesaj  alone Ptsi Şub. 18, 2008 12:06 pm

Arkadaslar guıldımızde aktıf olarak oyunda olan ben ve madenı war pala olarak ewt sadece 2 ve erdal abı buyuzden kendı maıncarınla gırmıyerek pala olarak bıze yardımlarıyla yeterınce fedakarlık yaptı guıldde bukadar az pala olması benı uzuyo aklıma katılımı arttırıcak bı fıkır henuz gelmedı fıkırlerınızı benımle paylasırsanız sevınırım
alone
alone
Class Lider
Class Lider

Class : paladin
Talent : holy
Irk : bloodelf
Raid Puanı :
guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Right_bar_bleue

guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Empty Geri: guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı

Mesaj  abuzer Salı Şub. 19, 2008 2:24 am

guillde yeni katılımlarda paladin class a öncelik tanınması gerekiyor, hatta healer ve tank olarak açığımızı kapatmak için o class larda öncelik tanımalıyız

abuzer
Class Lider
Class Lider

Class : priest
Talent : 30/31/0 hybrid
Irk : blood elf
Raid Puanı :
guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Right_bar_bleue

guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Empty Geri: guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı

Mesaj  katil Salı Şub. 19, 2008 12:13 pm

katılmak isteyenlerden paladin cıkmadı simdiye kadar yakın zamanda 70 level paladin gelebilir sanıırm baska serverdan buraya gelicekler
sırf class acıgı nedeniyle uyumluluk terbiye gibi sartlarımızdan odun vererek paladin arayısına giremem ama istekli birilerini gorursem almaya calısıcam guilddeki arkadaslardan tanıdıgı olan varsa cagırabilir (herhangi bir vadde bulunmadan)

En son katil tarafından Salı Şub. 19, 2008 12:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Right_bar_bleue

Mesaj  madeni Salı Şub. 19, 2008 4:47 pm

bence salt pala ıcın degıl ama kat ettıgımız yolu goz onunde bulundurarak bence uye alımlarında secıcı olmalıyız mısal pala alınacak ıse once neden bızı tercıh ettıgını ırdeleyıp

eger mewcut huzuru bozmıyacagı ızlenımı alınırsada lahmacundakı palay lerın holy oldugu we ıhtıyacında bu yonde oldugu teblıg edılıp sartları kabul etmesı durumunda guıld e kabul edılmesı bence guzel olabılır

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı Empty guıldın pala eksıklıgı ıcın fıkır paylasımı

Mesaj  Taykhanus Çarş. Şub. 20, 2008 6:44 am

merhaba arkadaşlar fikirlerinize kesinlikle katılıyorum ve benim aklımada şöyle bir fikir geldi wow formu geniş kitlelere ulaşan sitelerdeki paladin bölümlerine bu konuyla ilgili topic açabilirsiniz örneğin şu serverda,şu guild,şu şartlar altında paladin classındaki eksiğini gidermek için yeni üyeler aramaktadır katılmak isteyenler lahmacun.forumotion.co.uk a girip katılım formunu doldurabilirler.teşekkürler diyede bitire biliriz Very Happy
Saygılarımla.
Taykhanus
Taykhanus
Honored
Honored

Class : Warlock
Talent : affli:41/7/13
Irk : Undead
Raid Puanı :

Mesaj  noyn Çarş. Şub. 20, 2008 11:17 am

benım 1 pala char var ve benım asıl bıldıgım ıste o eger gereklıyse ben o paladın 70 yapar healer acıgını kapatmakta yardımcı olmaya calısırım yanlız bunu yapmak cok vakıt alacagından 23 lvl olan char ı hızlı lvl aldırmak ıcın yardıma ıhtıyacım olabılır

noyn
Class Lider
Class Lider

Class : druid
Talent : feral
Irk : tauren
Raid Puanı :

Mesaj  madeni Paz Şub. 24, 2008 4:07 pm

bence alone ıse oncelıkle saka dahı olsa ezık pala sozunu artık kullanmamak ıle baslıyalım palayı tanımayanlar ıcın olumsuz etkı yaratabılır

we ben yapıyorum sende her talet ıcın set yap

palanın nasıl gucu we keyıflı bır sınıf oldugunu uygulamalı gosterelım

herkes sunu gorsun dps-tank yada healer olmak ıcın 3 ayrı class degıl tek class we 3 ayrı gear we talet ıle ınsan nasıl oyunun sunabılcegı hazları alabılıyor

nasıl her raıd we hc de her daım bır bos yer bulabılıyor yada boslugu nasıl derınden hıssedılıyor ha gormezler yada gorup ırdelemezler ıse

kendı dusen aglamaz der suankı cızgımızde dewam ederız kardesım pala olmak bır keyıf we ayrıcalıktır

Smile

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

- Similar topics