Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guildimizden memnunmusunuz?

4 posters

Guildimizden memnunmusunuz?

guildimizden memnunmusunuz? Vote_lcap29%guildimizden memnunmusunuz? Vote_rcap 29% 
[ 6 ]
guildimizden memnunmusunuz? Vote_lcap67%guildimizden memnunmusunuz? Vote_rcap 67% 
[ 14 ]
guildimizden memnunmusunuz? Vote_lcap4%guildimizden memnunmusunuz? Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
guildimizden memnunmusunuz? Vote_lcap0%guildimizden memnunmusunuz? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
guildimizden memnunmusunuz? Vote_lcap0%guildimizden memnunmusunuz? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 21

Anket kapatıldı

guildimizden memnunmusunuz? Empty guildimizden memnunmusunuz?

Mesaj  katil Perş. Şub. 21, 2008 2:17 am

guildimizin genel gidasatı ortamımız muhabbetimiz hakkında fikir edinmek icin anket olusturdum lahmacunun bir parcası olmaktan mutlumusun?

En son katil tarafından Perş. Nis. 10, 2008 7:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guildimizden memnunmusunuz? Right_bar_bleue

guildimizden memnunmusunuz? Empty Geri: guildimizden memnunmusunuz?

Mesaj  AirbreakerFF Paz Şub. 24, 2008 3:43 am

henüz bi kararım yok çünkü ne raide girebildim ne de 1 hc
ucuz 5men questleri hariç guild memberlarıyla 1 gurup kurmuslugum yok o kadar zamandır guildde olmama ragmen

AirbreakerFF
Honored
Honored

Talent : Deep Sub - PvE
Irk : BElf
Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guildimizden memnunmusunuz? Right_bar_bleue

Mesaj  Basibozuk Paz Şub. 24, 2008 12:58 pm

Alışmak biraz zaman alır, sen yeni geldiğin için belki sana yardımcı olacak beraber oynayacağınız adam bulmakta zorlanıyor olabilirsin ama merak etme biraz sabırla düzelecektir herşey çünkü yeni birilerini kabüllenmek artık bizler için çok kolay değil kime güvenilip güvenilemeyeceğini kestirmek çok zor epey olaylar yaşadık ne yazıkki yaşayacağımızada inanıyorum neyse bu konuları açmama gerek yok. zamanla herşey yerine oturacaktır inan bana raid olayına gelince daha alttan yetişenleri yeni yeni alıyoruz sanada zamanla sıra gelir. Daha malesef senin gibi aramıza almak istediğimiz fakat alamadığımız çok arkadaşımız var iki grupla karaya başlayabilirsek senide aramıza alabileceğiz sanırsam bazı problemler vardı onları çözebilirsek raid liderlerimiz senide alacaklardır. Şimdiden herşey için sağ ol...
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Tauren
Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guildimizden memnunmusunuz? Right_bar_bleue

guildimizden memnunmusunuz? Empty 2. secenek tolga :) yani b sıkkı ...

Mesaj  madeni Paz Şub. 24, 2008 3:58 pm

ve
henüz bi kararım yok çünkü ne raide girebildim ne de 1 hc
ucuz 5men questleri hariç guild memberlarıyla 1 gurup kurmuslugum yok o kadar zamandır guildde olmama ragmen

semıh ın kısmen aktardıgı gıbı uzucu ama bızı acı ıle yogurup pısıren bırdızı deneyım yasadık eskıye gore daha yawas we temkınlı adım attıgımız dogrudur ama sonrasında sunduklarımızda oncesınde suna bıldıklerımızden daha fazla bugun ıtıbarı ıle

suan buyuk bır atılım yapmak ıcın kucuk kıwılcımlara ıhtıyac duyar bır noktadayız ewet raıd yapmak we bunu talep etmen en dogal hakkın ama sunu hatırlatmam gerekırkı hıc bır guıld kendı asıl kadrosunu es gecıp raıd kadrosu dısana ıtmez sadece raıd sayısını yukseltır we anlık ıhtıyac we katılım cesıtlııgı ıcın yenı yenı arkadasları raıdlere alır suan uygulamada yada gıdısatta bır noksan yok yenı tank we healerlarımız bızlerın deneyım lerımızı emıp somurdugunde artık kendı ınsıyatıflerını alabılecek noktaya ulastıgında 2 raıd degıl 3 belkı 4 raıd olusturulacak ama onun ıcın bıraz sabretmek lazım

bızler bugunlere gelmek ıcın 6 ay bekledık Wink

madeni
Class Lider
Class Lider

Raid Puanı :

Mesaj  katil Paz Şub. 24, 2008 5:30 pm

ilk bunu okuyun baslıgındaki yazdıklarım icten samimi ve hala gecerlidir gecerli kalamsı icidne elimden geleni yapmaya devam edicem. fakat ufak tefek aksaklıkları baska seylerle karıstırmamalısınız sorunlarınız class liderlerine uygun uslupla yansıtın arkadasalr her seyi hemen farketmemizi beklemeyin unutmayınki bizlerde insanız sadece samimiyetimize inanın aksaklıkları bize gosterin ki farkedebilelim duzeltme yoluna gidebilelim umutsuzluga kapılıp kosenize cekilmeyin veya icten ice sadece samimi oldugnuz arkadaslarınızla konusmayın oncelikle class liderlerinizle sorun cozulmediyse yonetim uyeleriyle paylasınki sorunalrdan haberdar olabilelim hic olmadıysa foruma konu acın. 1 2 haftadır ufak sorunalr yuzunden raid sisteminde cokukluk yasadık ama en kısa zamanda asmaya calısyoruz sanırım onumuzdeki hafta normale donucez
farkındamısınız bilmiyorum bugunku zul aman benim 2. zul amanım olmustu yani bizler sadece kendimizi sokup digerlerini yedekte bekletmiyoruz imkanlar dahilinde herkesi faydalandırmaya zevkli bir raid cıakrmaya calsıyoruz.
raid liderleri veya yonetim veya class liderleriyle genelde vent uzerinden toplantı yapıyoruz ve o an onlien olanlar vente girip konusmalarımıza katılabiliyor fikir beyan edip dertlerini anlatabiliyor aldııgmız kararlara katılabiliyor neler konustugumuzu dinleyebiliyor. bundan sonra toplantı yapmaya karar verdigimizde g chatten duyurucaz sizlerinde takipedebilmesi icin.
cizgimizden kayma yok emin olabilrisiniz bu gune kadar nasıl saygı sevgi hosgoruyle geldiysek bu gunden sonrada aynı yolda devam edicez...
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :
guildimizden memnunmusunuz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guildimizden memnunmusunuz? Right_bar_bleue

Mesaj  katil C.tesi Mart 01, 2008 9:58 pm

yaw bu ne istir 3 kişi guildden cıktı ama memnun olmayan kimse yok memnun olmayan varsa niye yazmıyo buraya ona gore tedbir alalım nasıl memnun edecegimnizi dusunelim???????
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Raid Puanı :

- Similar topics