Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guild ve forum hakkında öneri ve düşüncelerimizi paylaşalım

guild ve forum hakkında öneri ve düşüncelerimizi paylaşalım Empty guild ve forum hakkında öneri ve düşüncelerimizi paylaşalım

Mesaj  Taykhanus Perş. Şub. 21, 2008 6:55 am

merhaba ben lahmacun guild ine katıldığımda yanlış hatırlamıyosam 20-30 level aralığındaydım ve oyunla ilgili neredeyse hiç birşey bilmiyordum ve kendimi balta girmemiş tropical bir ada da afrika kökenli bir kabileyle yaşamak zorunda kalmış gibi hisediyordum.burda ne yapabilirim ne nedir nerdedir sorularına cevap bulmaya çabalarken deniz yoluyla dünya turları düzenleyen lahmacun adlı büyük bir yolcu gemisinin beni o uçsuz bucaksız engin okyanusun ortasında kimsenin bilmediği o adadan kurtarmıştı Very Happy belki tam böyle olmadı ama buna benzer bişeydi her neyse o günden itibaren artık yanlız deildim beni aralarına kabul eden ve her konuda destek olan bir arkadaş grubuna sahiptim.gerçekten çok mutluydum ve oyun hakkındaki püf noktaları öğrendikçe daha hızlı level atlıyarak maximum levele en çabuk şekilde gelmek için sürekli guild üm deki arkadaşlarımdan yardım aldım.ben yolu yarılamıştımki guild de bazı çatırdamalar oldu bazı arkadaşlara göre guild de istenilen yerde deildik ve bunun ardında bu düşünceye sahip arkadaşlar guild den çeşitli şekilerde ayrıldılar bazısı medeni bazısı barbarcaydı ve ben o sıralarda bu tür şeylerin her toplulukta olabiliceğini ve zamanla düzeliceğini düşünüyordum benim gibi düşünen arkadaşlar sanırım çoktu ve guild yoluna devam etti hatta yoluna devam etmekle kalmadı gelişmeye ve genişlemeye başladı ve o sabırsızca davranıp guilden çıkan arkadaşların hayal bile edemediği bir noktaya geldi bu arada bende amacıma ulaşmış oyundaki maximum level olan 70 i bulmuştum artık tek amacım kalmıştı bu harika ortamda elimden geldiğince guild e faydalı olucak bir güce kavuşup guild ün gelişmesi ve genişlemesinde yardımcı olmak ve rüyalarım bir bir gerçek oluyor guild ümüz her geçen gün bir yenilikle yola devam ediyor.(mutlu son Very Happy ) Taykhanus:bu guildde olmaktan çok mutluyum bu sevyeye gelmemi onlara borçluyum hepinize teşekkür ederim.henüz yeni başladık daha çok işimiz var ama biz bu özveriyi sürdürdükçe guild ümüz emin ellerde
Saygılarımla.
Taykhanus Very Happy
Taykhanus
Taykhanus
Honored
Honored

Class : Warlock
Talent : affli:41/7/13
Irk : Undead
Raid Puanı :
guild ve forum hakkında öneri ve düşüncelerimizi paylaşalım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100guild ve forum hakkında öneri ve düşüncelerimizi paylaşalım Right_bar_bleue

- Similar topics