Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :)

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Empty Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :)

Mesaj  Misafir Cuma Nis. 04, 2008 5:29 pm

Görüntüler biraz kalitesiz olabilir oyunda ayarları düşürmüştüm Smile
Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Gruulve1.th

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Gruul1zg8.th

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Gruul2om5.th

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Gruul3ga7.th

Misafir
Misafir

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Empty Geri: Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :)

Mesaj  Zodoroth Cuma Nis. 04, 2008 10:24 pm

orda bulunmuş olduğum için çok mutluyum.3. fotoda da kıçımı dönmüşüm affraid Razz .ilk 25'liğimiz olmasının yanı sıra benim de ilk raidimdi.şanssızlık ve aksaklıklara rağmen kayda değer uyum sorum sorunu yaşanmamış olması ilerisi için umut verici.bu kadar kompleks bir combatı yaptıysak ssc ve tempest'ta pek zorlanacağımızı sanmıyorum.bu arada dps'de nasıl 6. olduğum hakkında hala bir fikrim yok Laughing Cool farao jocolor .hoş class liderim 3. olmak suretiyle bana hoş bir ders verdi.zaten dps yarışından çok meydan savaşına benziyordu.umarım devamı gelir ve umarım ben de devamlı olurum.tekrar teşekkür ederim.hem de emeği geçen herkese.

edit: geyiğine yapılan grull the dragonkiller denemesinde aman aman bir hata yapılmamış olması ve esneyerek mouse kullanmadan %60'ın görülmesini ( yupa ve madeni yoktu combatta ) eklemeden geçemeyeceğim, saat geç olmasa-çıkmak zorunda olanlar olmasa ikinci denemede güle oynaya yatırırdık.bu bile şahane bir şey.potansiyelimizi görmüş olduk ( zannımca ve kanımca ).

Zodoroth
Honored
Honored

Class : Shaman
Talent : 41/0/20-ele/resto.
Irk : Troll
Raid Puanı :
Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Right_bar_bleue

Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Empty Geri: Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :)

Mesaj  Misafir Ptsi Nis. 07, 2008 3:22 am

güzel çalışma

Zod , hkm de dps ye bakılmaz zaten bir çok dps tank. Ben ilk onda bile yoktum düşün artık:)

Misafir
Misafir

Mesaj  Zodoroth Ptsi Nis. 07, 2008 4:19 am

yok yaf ne işim olur, benim yükseklerde gözüm yok.senin bir iki altında ilk 10'da felan olsam yeter farao gearımı hala yetersiz gördüğüm için "teselli" olarak düşünmüştüm kendi adıma Laughing

Zodoroth
Honored
Honored

Class : Shaman
Talent : 41/0/20-ele/resto.
Irk : Troll
Raid Puanı :
Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gruul's Lair Ilk Denemeden Resimler :) Right_bar_bleue

- Similar topics