Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruul's Lair Clear

3 posters

Gruul's Lair Clear Empty Gruul's Lair Clear

Mesaj  Misafir C.tesi Nis. 05, 2008 12:54 am

HKM çok zorladı ancak indi. Zorlamasının nedeni tamamen bizim mekan ve raid tecrübesizliğimiz, gayet doğaldır, bir sonraki denemede tek atacağız hiç şüpheniz olmasın.

Günahlarımız - Sevaplarımız :

1. Kendimle başlamak gerekirse krosh bir seferinde spell resist oldu 2 seferinde odanın diğer ucuna götürmeye çalıştım fakat fireball un menzili neredeyse shatrath city ye kadar ; imkan yokmuş geç anladım, bir seferinde healer la pozisyonumuzu ayarlayamadık, öyle ya da böyle 4. 5. denemelerde pozisyon ancak oturdu. Bir sonraki seferde eğer ilk fireball un casting zamanını ayarlayabilirsem yerinden hiç oynamadan aynı istikamettte dümdüz bana gelmesini sağlayacağım. Gerçekten görüldüğü kadar kolay değil arkadaşlar spell steal resist olmadan her çalışımda derin bir oh çekiyorum, kalkanın düşmesine yakın fireball atıyor o ara kendi fire kalkanımı anında yapıp hemen krosh un kendine yaptığı kalkanı da çalmam lazım ve o boşlukta greater heal almam lazım ; Saliselik olaylar ve gerçekten stres yapıyor.

2. En büyük sorunu warlock çıkarıyor, ancak son denemede sanırım o da bir parça oturdu.

3. Priest tahmin ettiğim üzere hiç sorun çıkarmadı , olumlu.

4. Beni korkutan shaman da fos çıktı, tank arkadaşlar ve healarları gayet güzel hallettiler.

5. HKM ise beni en çok şaşırtan oldu, enrage de bile fazla bir numarasını görmedik, ben en son denemede add ler ölünce şimdi de HKM de bir wipe yeriz diye düşündüm ancak 19 kişiyle gayet rahat indirdik.

6. Sanırım melee dps in bir kısmı krosh a dalınca yattı. Krosh en son ölecek ancak melee dps in ona dalması çok sakat blast wave den dolayı, melee dps warlock öldüğünde krosh hala yaşıyor olsa bile, whirlwind ı bekleyip Maulgar a gitmeli.

Gruul denememize gelince ;

Çok fantazi ve acaba neymiş tadında bir denemeydi ; Önceden de belirttiğimiz üzere olay shatter de bitiyor. Add on sürekli kime yakınız gösteriyor. Takip edip shatter de benim koyduğum haritadaki gibi pozisyon almak lazım. Tek sıkıntıya sokacak konu aggro da olabilir onu da rahat aşarız. Bir sonrakinde en fazla 3. denemede alırız diyorum.

En son Luthien tarafından C.tesi Nis. 12, 2008 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

Gruul's Lair Clear Empty Geri: Gruul's Lair Clear

Mesaj  Misafir C.tesi Nis. 12, 2008 12:00 am

Evet Gruul da dün indi. Çok enteresan bir yapımız var ; 25 kişiyle %20 yi geçemezken 24 kişiyle 1-2 combat res le neredeyse ölü vermeden indirdik.
Şaka bir yana , bilhassa ilk seferlerde melee dps nin off tank aggrosunu geçmesinden veya off tank ın o ara range de olmamasından ötürü yattığı fakat son denemede bunun olmadığı, bunun yanı sıra bu kez shatter de diğer denemelere oranla daha ii pozisyon alındığı ve healerların da son derece güzel bir hassasiyetle her shatterden sonra raid i toparladığı görüldü.

İnşallah HKM gibi bu da teklik boss haline gelir.

Misafir
Misafir

Mesaj  Basibozuk C.tesi Nis. 12, 2008 6:32 am

Öncelikle herkese teşekkür ederim 25 kişilik gruba katılıp bizleri yalnız bırakmayanlara özellikle biz tankları yatırmayan healerlara Very Happy , herkes üstüne düşeni yaptı çok güzel bir raid oldu benim açımdan. Tememnin daha nice raidlerde yanyana gelip bossları kesmek, nasip olurda işallah ilidianın ve arthasın tepesinde fotoğrafımızı çekeriz...

Herkese kolay gelsin iyi günler bi dahaki raidde buluşmak üzere.
Basibozuk
Basibozuk
Honored
Honored

Class : Warrior
Talent : Protection
Irk : Tauren
Raid Puanı :
Gruul's Lair Clear Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gruul's Lair Clear Right_bar_bleue

Mesaj  katil C.tesi Nis. 12, 2008 8:31 am

butun cektigim fotolar zipli dosya halinde alttaki linkte vardır sizinde cektiginiz fotolar varsa buradan paylasabilrisiniz veya begendiginiz fotoları bu konu altına ekleyebilrisiniz foto eklemeyi ve paylasmayı Forum Kuralları bolumunde anlattım

http://rapidshare.com/files/106907647/grull_foto.zip.html

Gruul's Lair Clear Wowscrnshot040508011810zz7.th

Gruul's Lair Clear Wowscrnshot041208004359nw0.th
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Gruul's Lair Clear Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruul's Lair Clear Right_bar_bleue

Mesaj  Gulyabani C.tesi Nis. 12, 2008 3:17 pm

Go go Mag.

Gulyabani
Class Lider
Class Lider

Class : Shaman
Talent : Pve Elemental Raid Spec
Irk : Troll
Raid Puanı :
Gruul's Lair Clear Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gruul's Lair Clear Right_bar_bleue

- Similar topics